• Афіша
  • Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

30.05.2019, чт 20:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
320 - 550 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Не той справжній чоловік, який б'ється з драконом за тебе, а той, хто залишається з тобою, коли дракон - це ти.

"Спасибі, велике спасибі. Сьогодні ввечері я знову полюбила свого чоловіка!"
"У мене склалося враження, що він на кухні нашої сидів і все, що між нами з чоловіком траплялося, записував!"
"Дуже зміцнює сімейні стосунки, навіть у 56 років!"

Заради таких відгуків варто грати! Заради цього варто дивитися!

"Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" - це спектакль, в якому примиряються дві галактики, два космосу - Чоловік і Жінка. Глядач, регочучи від початку до кінця вистави, під завісу виявляє, що легко відповів на питання "Як змиритися і ужитися зі своєю другою половинкою?" Не дарма "Дикун" так популярний у всьому світі! А у Нью-Йорку 18 липня оголошено Днем Печерного людини і 44-я вулиця перейменована в "Дорогу печерної людини".

П'єса була написана американським сімейним психологом і за сумісництвом актором - коміком Робом Бэккером. Прем'єра відбулася на Бродвеї 26 березня 1995 року і з тих пір не сходить з підмостків по всьому світу і навіть занесена в Книгу театральних рекордів, як найбільш тривале one - man show.

Спектакль поставлений в жанрі сдендап. Це веселий монолог актора про стосунки Чоловіка і Жінки.
На прикладі власних сімейних відносин актор показує абсурдність взаємних претензій, сварок, конфліктів, до болю знайомих усім, хто "уживається" у шлюбі.

В Україні роль Дикуна грають три популярних і улюблених актора - Борис Барський, Дмитро Суржиков та Олексій Смолка.
Завдяки унікальній манері гри і яскравої особистості кожного з них у результаті виходять абсолютно різні вистави. Кожен актор додає до всесвітньо відомої ролі свій особистий шарм і ділиться з глядачем особистим досвідом спілкування з протилежною статтю.

Дмитро Суржиков - український актор, режисер і сценарист. Фільми з його участю: "Слуга народу", "Родичі"...
- "Щирий і емоційний діалог тет-а-тет з залом - завдання не з простих - справжнє випробування для артиста"
- "Цей спектакль унікальний тим, що не просто позначає проблему, але і дає її рішення!"

Борис Барський - Народний артист України. Актор, поет. Учасник комік-трупи "Маски". "У мене відчуття, ніби я не граю, а ділюся накипевшим. Чому чоловік і жінка живуть як кішка з собакою? Якщо собака бачить мету - вона до неї рухається прямо, а кішка по дорозі ще погоняется за метеликом, понюхає квіточку, подивиться на перехожих і може навіть забути, куди прямувала".

Олексій Смолка - український актор, режисер і сценарист. "Все життя спостерігаю за конфліктами між чоловіком і жінкою ,часто жартував з цього приводу, робив їдкі зауваження, просто намагався пояснити людям, що тема для конфлікту - нісенітниця, але коли ознайомився з "Дикуном", то зрозумів... Ось короткий і точний аналіз усіх моїх спостережень. Не злий, смішний, дотепний, душевний і чесний..."
Детальніше
Зображення

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever

Замовити та придбати електронні квитки на Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.