• Афіша
  • Обіцянка на світанку

Обіцянка на світанку

22.06.2017, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 490 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава «Обіцянка на світанку» 22 червня 2017 року на сцені Центрального будинку офіцерів.

У цій художньої автобіографії письменника - посвята матері, її пристрасною і всеперемагаючої любові. Ця книга в усьому світі сприймається як гімн материнству. Як ода самим світлим і піднесеним почуттям.

Провідні актори Національного театру імені Івана Франка, Національного театру імені Лесі Українки, Нового драматичного театру на Печерську в співдружності з продюсерською компанією «Доміно-Арт» присвячують 100-річчю з дня народження Ромена Гарі сценічну версію його видатного роману.

Кращим даром, який тільки міг принести син на могилу матері, критики назвали роман Ромена Гарі «Обіцянка на світанку».

Вистава заснований на автобіографічній книзі Ромена Гарі. Слідуючи за головним героєм, глядач перенесеться з Росії до Польщі, звідти-у Францію, Англію і Африку. Ромен Гарі напрочуд зворушливий і сумний, але разом з тим він від початку і до кінця пронизаний гумором і оптимізмом. Вражають сильна віра в людину, в торжество любові, краси, мистецтва, гуманізму і справедливості.

«Обіцянка на світанку» - приголомшливий гімн любові: материнської любові, любові синів... Романтик нашого часу, Олексій Богданович передав всі почуття, що колись переживав сам автор, став справжнім люблячим сином. Всепоглинаюча, безумовна, наївна, мужня і відчайдушна любов і неймовірна віра в сина дозволили літній жінці розгледіти в хлопчиськові з глухого містечка майбутню знаменитість. І нехай весь світ в особі всюдисущих сусідів і ринкових торговців сміється над ними!
 
Інсценізація роману - Неда Неждана, Ірина Зільберман.
Режисер-постановник - Ірина Зільберман.
Музичне оформлення - Олексій Кітель.
Художник - Борис Орлов.

У ролях:

Олексій Богданович, Народний артист України, лауреат Шевченківської премії
Надія Кондратовська, Заслужена артистка України
Владислав Мамчур, Микита Черепахін.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Обіцянка на світанку

Замовити та придбати електронні квитки на Обіцянка на світанку можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.