• Афіша
  • Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик»

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик»

07.01.2019, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Олег Скрипка та НАОНІ влаштують у Києві Головний Різдвяний вечір.

Олег Скрипка та Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ) радо запрошують разом відсвяткувати найзатишніше та найчарівніше свято року! Вечір 7 січня 2019 року в Національному палаці мистецтв "Україна" стане "Головним Різдвяним вечором" - саме таким буде святковий концерт однієї з кращих творчих колаборацій нашої країни. Для Олега Скрипки Різдво є особливим святом, яке він не береться порівнювати з жодним іншим: - Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання!

В рамках концерту Олег Скрипка виконає різдвяні пісні у супроводі НАОНІ. Тісна співпраця виконавця й колективу триває більше двох років. За цей час їхні спільні виступи отримали численну армію шанувальників по всій Україні.

- Колядки, які за сотні років стали невід’ємною частиною свята, є не просто віршуванням чи вітанням; колядки - це українська мантра! Від того, наскільки правильно ми проспіваємо колядки, наскільки правильно ми зустрінемо Різдво, залежить, як рік складеться! Для мене є почесним влаштувати Головний Різдвяний вечір на головній сцені країни! І я не боюся взяти на себе відповідальність за наступний рік, - посміхається Олег Скрипка. - Різдво - час див! Головне - відкрити для них свої серця!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик»

Замовити та придбати електронні квитки на Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.