• Афіша
  • Оксана Білозір «Народжена Україною»

Оксана Білозір «Народжена Україною»

23.08.2019, пт 18:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 1500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
23 серпня, у День державного прапора, Національний палац мистецтв "Україна" запрошує на велике пісенне свято - сольний концерт народної артистки України Оксани Білозір з концертною програмою - "Народжена Україною"!

Оксана Білозір для мільйонів шанувальників, в першу чергу - "Українка, Україночка", її концерти завжди наповнені енергетикою добра та любові, а пісні вже давно стали виразним символом українського, справжнього...

В концертній програмі "Народжена Україною" прозвучать найкращі пісні минулих літ та буде чимало прем'єр! За останніх три роки в репертуарі артистки з’явилися особливі пісні - пронизлива "Чорна квітка", присвячена вдовам, чоловіки яких загинули на Донбасі, зворушлива "Не заробляйте на війні", по-новому зазвучать "Кленовий вогонь", "Молитва" та інші... У її співі, що йде від глибин душі - велика любов до людей та рідної землі... ЇЇ пісні зачаровують своєю щирістю та мелодійністю, та найголовніше - об’єднують українців поміж собою!

Тож приходьте, друзі, на концерт народної артистки України Оксани Білозір, де кожна пісня – це одкровення та сповідь, що зачіпає найпотаємніші струни людської душі!

Спеціальний гість - гурт Luiku!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Оксана Білозір «Народжена Україною»

Замовити та придбати електронні квитки на Оксана Білозір «Народжена Україною» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.