• Афіша
  • Олег Скрипка та оркестр НАОНІ

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ

07.01.2020, вт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Олег Скрипка, НАОНІ оркестра та її величність Музика запрошують вас на Головний Різдвяний вечір країни!
 
Ми знаємо, що ви чекаєте цього свята! На численні прохання, після торішнього аншлагового концерту в Палаці "Україна" неперевершені Олег Скрипка та НАОНІ оркестра знову готують для вас різдвяну програму "на біс"!, наповнену новими колядками, улюбленими хітами та сюрпризами - все, щоб зануритися у казкову атмосферу свята, магії та справжньої живої музики.
 
Для Олега Скрипки Різдво є особливим святом, яке він не береться порівнювати з жодним іншим - "Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання!".
 
Святковий концерт 7 січня однієї з кращих творчих колаборацій нашої країни по праву стане "Головним Різдвяним вечором" 2020 року. Цей своєрідний музичний синтез забезпечить унікальність звучання відомих композицій, додасть їм вишуканого шарму та музичної енергії. Тільки-но уявіть - 40 народних інструментів на сцені водночас! Неймовірна ансамблева злагодженість Олега Скрипки та колективу подарує слухачам неймовірні враження. Олег Скрипка виконає колядки та беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень ("Очі чорні", "Щедрик" та інші), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції "Весна" чи "Країна Мрій" заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.
 
Приходьте та отримайте насолоду від справжньої живої музики!

"Різдвяний вечір №1"
7 січня 2020 року, 19:00, Київ, Палац мистецтв "Україна".
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Олег Скрипка та оркестр НАОНІ

Замовити та придбати електронні квитки на Олег Скрипка та оркестр НАОНІ можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.