Він моя сестра

10.05.2017, ср 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Сенсаційна комедія Віталія Малахова «Він-моя сестра» 10 травня 2017 року на сцені Центрального будинку офіцерів.
                                            
Віддати життя за друга неважко. Важко знайти друга, за якого варто було б віддати життя. І як показує саме життя, ще важче передбачити, хто виявиться іншому - Він чи Вона. Дружба між чоловіком і жінкою є однією з наймолодших форм сексуальних відносин і навряд чи зможе змагатися з дружбою між чоловіками. Але що значить міцна чоловіча дружба, якщо є чоловіки, для яких природна жіночність?

Цей спектакль швидше руйнує стереотипи суспільства і змушує людину замислитися. Адже вся яскравість, скандальність і часом епатажність можуть виявитися лише яскравою обгорткою, під якою виявиться глибокий сенс людських відносин. На цей спектакль можна прийти після довгого трудового дня, щоб відпочити і розслабитися, адже це гарна і якісна комедія. Але, якщо Ви хочете більшого, то Вам тим більше варто побачити цю виставу. Глибинний зміст, закладений автором і режисером в сукупності з блискучою грою плеяди кращих акторів, змусить Вас задуматися над життєвою ситуацією, яка могла б, станеться і з Вами!!!

Вистава буде виглядати на одному диханні, змушуючи сміятися, переживати і співчувати. Чудова гра акторів, оригінальний сюжет, чудові костюми, яскравий грим, багато музики і танців. І в результаті - приємний післясмак після перегляду.
Детальніше
Зображення

Він моя сестра на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Він моя сестра

Замовити та придбати електронні квитки на Він моя сестра можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.