Oomph!

16.02.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
1149 - 2999 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Легенда німецького індастріалу "Oomph!" Знову в Києві!

У 2019 німецький гурт "Oomph!" Відзначатиме 30-річний ювілей. Це рідкісний випадок серед популярних музикантів, які грають на сцені десятки років, коли жоден учасник з первинного складу не покинув свого місця в команді. Після випуску попереднього альбому в 2015, група взяла невелику творчу відпустку, щоб тріумфально повернутися з новим альбомом і графіку виступів. 16 лютого «Oomph!» Виступлять у Жовтневому палаці!

30 років на сцені: згадайте часи, коли плакати з трійцею з Oomph! висіли на стінах кожного другого школяра, а численні фанати, прагнучи бути схожими на кумирів, підводили очі чорним олівцем і носили темний одяг. Але все це час група не стояла на місці і записувала нові пісні, не соромлячись експериментувати.

Симфонічний оркестр: неодноразово доведено, що потужність живого оркестру дозволяє музиці розкритися, а слухачеві знайти в улюблених піснях ті нюанси і відтінки, яких він не чув раніше. Індастріал-метал в обрамленні класичних аранжувань - це потужний аргумент на користь походу на концерт 16 лютого.

Новий альбом: поки група не поспішає ділитися новинами щодо майбутнього релізу, тримається в таємниці навіть назву альбому, вказано тільки рік виходу - 2019 Це означає, що крім старих улюблених пісень Oomph! зіграють свіжий матеріал і Україна стане однією з перших країн, де група зіграє нові пісні. Що змінилося за час чотирирічної творчої перерви? Прийдіть і дізнаєтеся самі!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Oomph!

Замовити та придбати електронні квитки на Oomph! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.