• Афіша
  • Небезпечний поворот

Небезпечний поворот

12.06.2017, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 690 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава «Небезпечний поворот» 12 червня 2017 року на сцені Будинку офіцерів.

П'єса Джона Бойнтона Прістлі «Небезпечний поворот» була написана класиком сучасної англійської драматургії в 1932 році і є однією з найбільш знаменитих п'єс ХХ століття . Перекладена на багато мов, ця драма знайшла величезну популярність. Її неодноразово екранізували і ставили на телебаченні.

Вистава «Небезпечний поворот» є унікальним театральним подією. Всіх глядачів чекає яскрава подорож до Англії, де вони стануть свідками надзвичайної детективної історії. Талановита і витончена гра зоряної акторської трупи разом з барвистими декораціями і гостросюжетної лінією створять незабутню атмосферу.

Звучить по радіо п'єса під назвою «Не будіть сплячу собаку» немов заздалегідь попереджає героїв вистави про те, що ворушити правду небезпечно.

Що відбувається далі - лише версія того, що може статися, якщо не прислухатися до попередження. І раптом виявиться, що в суспільстві зовні респектабельних панів все далеко не так вже благопристойно. Варто тільки потягнути за ниточку, і розкрутиться такий клубок, що не сподобається абсолютно всім. Адже кожен з персонажів «любовного детектива» живе подвійним життям, приховуючи головне і обманюючи самих близьких людей. Один діловий партнер обкрадає іншого; дружина зраджує чоловіка, а чоловік захоплюється помилковим ідеалом; юна особа кидається в обійми першого, хто розгледів у ній жінку, оскільки її чоловік жінками взагалі не цікавиться; старший брат не відає про безпуття молодшого, смерть якого виявляється зовсім не випадковою...

У «Небезпечний поворот» органічно поєднується, здавалося б, непоєднуване: блискуче вибудувана інтрига і тонкий психологізм у зображенні людських доль.

Разом з героями нам належить розплутати клубок взаємин, розв'язати вузол секретів, занурюючись в захоплюючий детективний сюжет вистави.

Вистава йде російською мовою.

У виставі зайняті чудові талановиті актори:

Народний артист України, голова київського відділення Спілки театральних діячів Олексій Богданович
Народна артистка України Людмила Смородина
Народний артист України Олексій Вертинський
Наталія Васько
Катерина Кістень
Анжеліка Савченко
Артем Ємцов.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Небезпечний поворот

Замовити та придбати електронні квитки на Небезпечний поворот можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.