• Афіша
  • Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена

Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена

17.12.2017, нд 15:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 1200 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
17 грудня 2017 року в Жовтневому Палаці - два концерти (денної 15:00 і вечірній 19:00) всесвітньовідомого Оркестру Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена ("The World Famous Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden").

Кожні два роки - вже протягом 10 років - пізно восени або ранньою зимою ці віртуозні музиканти приїжджають в Україну, щоб наповнити наші серця чудовим класичним джазом.

Оркестр є одним з трьох оркестрів у світі, яким надано право так називатися і єдиним, який може працювати в Україні!.

В репертуарі Оркестру Гленна Міллера - п'єси видатних композиторів епохи біг-бендів - епохи легендарного джазу 30-50-их років минулого століття.

Вил Салден - знаменитий музикант і виконавець Нідерландів - закохався в джаз давно і назавжди, і зумів зібрати у себе відмінних музикантів з різних країн, таких же закоханих і захоплених у джаз, як і він сам, які більше 30 років дарують своє мистецтво європейській публіці.

Віл і його музиканти намагаються втілити в життя магічну формулу Міллера: "Кожен соліст і аранжувальник музики повинен прагнути створити абсолютно новий і бездоганний стиль звучання, впізнаваний з найперших нот".

До речі, згідно з легендою, те саме унікальне і, безумовно впізнаване звучання Оркестру Гленна Міллера, народилося зовсім випадково. Під час концерту трубач поранив губу, і музикант з кларнетом змушений був підхопити його партію.

Таким чином з'явився на світ стиль гри Гленна Міллера - стиль, який дарує глядачам незабутні відчуття свята і зіткнення з дивом Музики!!

Природно, кульмінацією концерту стане виконання найвідомішого твору - "Серенади місячного світла" з фільму "Серенада сонячної долини", - яке занурює глядача в неймовірну атмосферу епохи Гленна Міллера.

Звертаємо вашу увагу: 15.00 вартість квитків нижче!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена

Замовити та придбати електронні квитки на Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.