• Афіша
  • Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена

Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена

17.12.2017, нд 15:00
ще 1 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
17 грудня 2017 року в Жовтневому Палаці - два концерти (денної 15:00 і вечірній 19:00) всесвітньовідомого Оркестру Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена ("The World Famous Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden").

Кожні два роки - вже протягом 10 років - пізно восени або ранньою зимою ці віртуозні музиканти приїжджають в Україну, щоб наповнити наші серця чудовим класичним джазом.

Оркестр є одним з трьох оркестрів у світі, яким надано право так називатися і єдиним, який може працювати в Україні!.

В репертуарі Оркестру Гленна Міллера - п'єси видатних композиторів епохи біг-бендів - епохи легендарного джазу 30-50-их років минулого століття.

Вил Салден - знаменитий музикант і виконавець Нідерландів - закохався в джаз давно і назавжди, і зумів зібрати у себе відмінних музикантів з різних країн, таких же закоханих і захоплених у джаз, як і він сам, які більше 30 років дарують своє мистецтво європейській публіці.

Віл і його музиканти намагаються втілити в життя магічну формулу Міллера: "Кожен соліст і аранжувальник музики повинен прагнути створити абсолютно новий і бездоганний стиль звучання, впізнаваний з найперших нот".

До речі, згідно з легендою, те саме унікальне і, безумовно впізнаване звучання Оркестру Гленна Міллера, народилося зовсім випадково. Під час концерту трубач поранив губу, і музикант з кларнетом змушений був підхопити його партію.

Таким чином з'явився на світ стиль гри Гленна Міллера - стиль, який дарує глядачам незабутні відчуття свята і зіткнення з дивом Музики!!

Природно, кульмінацією концерту стане виконання найвідомішого твору - "Серенади місячного світла" з фільму "Серенада сонячної долини", - яке занурює глядача в неймовірну атмосферу епохи Гленна Міллера.

Звертаємо вашу увагу: 15.00 вартість квитків нижче!
Детальніше
Зображення

Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена

Замовити та придбати електронні квитки на Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.