Орлуша

19.05.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 600 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
19 травня 2017 року Freedom Event Hall поет Андрій Орлов (Орлуша) "Концерт без ансамблю".

Завдяки своїм знаменитим віршів "Зає...ло!" (яке постійно завантажували на мобільні телефони) і "Чому ж так холодно б...ть?!", Орлушу полюбили всі..

На сьогоднішній день це самий популярний і скандальний поет нашого часу! Він, як ніхто володіє всією палітрою великого і могутнього, відобразить вам реальність у всій її посконно-домотканою красі. Мало хто може з ним змагатися, це бувалий автор зі своїм багажем, який не просто пише чудові вірші, але й здатен розсмішити і довести до сліз буквально за хвилину. Андрія можна бачити в проекті "Громадянин Поет/Пан хороший, а також, почути його вірші в ТВ-шоу "Чисто News" від Студії "Квартал 95".

Присутність ненормативної лексики в його творах не можна назвати сумбурним або аморальним, навпаки, тут доречна жарт: "Він не лається матом! Він на ньому розмовляє!" і це стало фірмовим стилем автора. Його люблять і шанують усюди. На кожному його виступі, практично немає вільних місць, оскільки прийти і послухати справжнього професіонала, психолога і філософа життєвих повчань, бажає кожен. Щирість, емоції і незабутній відпочинок гарантований всім. 19 травня, у вас є унікальна можливість - відвідати виступ Майстра у Freedom Event Hall.


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Орлуша

Замовити та придбати електронні квитки на Орлуша можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.