Оскар і Рожева пані

04.06.2018, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
300 - 550 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Знаменитий у всьому світі епістолярний роман сучасного французького класика Еріка-Еммануеля Шмітта ("Оскар і Рожева Дама") про хворого дитину, яка пише листи Богу за спасіння душі, свого часу розірвав серця Заходу. Десятки вистав в Європі, Канаді і Америці, фільми на всіх континентах. Цю ж вічну історію перечитують в Україні - з акцентом на наші колізії, на наших реальних дітей.
 
Вистава "Оскар і рожева дама" з Ірмою Вітовською в головній ролі і музикою "Океану Ельзи" - це історія невиліковно хворого хлопчика, який пише листи Богу. Постановка - благодійна. Творці вистави прагнуть привернути увагу до паліативної допомоги хворим, яких лікарі вже не в змозі врятувати.

Текст Шмітта тут адаптують не в моно-версії і не дуетному варіанті (як у деяких гучних постановках на Заході і в РФ). Тут, у нас, практично кожну сторінку Еріка-Еммануеля розкладають на різні голоси. Візуалізують унікальною анімацією Андрія Ярмоленка, зачіпають за душу піснями Святослава Вакарчука і оживляють практично кожен, навіть другорядний, образ.

Рожева Дама (народжена фантазією Шмітта) - посередниця між Богом і Людиною. Дама, бачачи муки хлопчика, пропонує йому захоплюючу гру: нехай не на порятунок, але в продовження життя. Кожен день писати листи Богу. У Оскара вийшло всього 10 листів.
 
Він - десятирічний горобчик - втрачає власну життя, заповнюючи вселенську й особисту втрату - вірою, мрією, послання Господа. І йому, бідному, вже не так боляче. Не так...
 
Дивовижний по гостроті відчуттів спектакль. Аншлаги в Києві, Одесі, Львові, Харкові - і на всіх виставах відкриті обличчя і сльози глядачів, які перероджуються разом з маленьким Оскаром і знаходять силу життя.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Оскар і Рожева пані

Замовити та придбати електронні квитки на Оскар і Рожева пані можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.