Від Піаф до Матьє...

28.09.2017, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 350 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
 Національний академічний духовий оркестр України запрошує на концерт французької музики "Від Піаф до Матьє", що відбудеться 28 вересня 2017 року о 20:00 у концертклубі Bel Etage.

Наприкінці вересня, коли навіть "бабине" літо здає позиції, і погода дедалі стає холоднішою, настає пора затишних приміщень, атмосферної музики та спогадів про літні пригоди, романтичні вчинки та теплі зустрічі.
 
І якщо спогади та мрії - це ваше особисте, то приміщенням і музикою займуться організатори концерту Національного духового оркестру "Від Піаф до Матьє".

До програми вечора увійшла музика від яскравих представників французького шансону, які стали надбанням не тільки музичної культури Франції, а й усього світу: Едіт Піаф, Джон Дассен, Шарль Азнавур, Мірей Матьє та ін.

Ці пісні присвячені красивому коханню та різним життєвим історіям, які допомагають людині триматися за будь-яких обставин. Але не потрібно знати французьку, щоб відчути мелодію та її значення. Взагалі про французький шансон важко говорити, і щоб його зрозуміти варто тільки доторкнутися до творчості представників цього жанру. Що ми і пропонуємо зробити разом з Національним духовим оркестром. А ліричності та деякої інтимності композиціям додадуть прекрасні солісти Маргарита Мелешко та Віталій Костенко.

Національний академічний духовий оркестр України.
Диригент - Олексій Вікулов
Солісти - фіналістка телешоу "Голос країни" Маргарита Мелешко (вокал) та Віталій Костенко (вокал).
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Від Піаф до Матьє...

Замовити та придбати електронні квитки на Від Піаф до Матьє... можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.