• Афіша
  • Готель «Беверлі-Хіллз»

Готель «Беверлі-Хіллз»

07.10.2019, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 650 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Красива американська комедія в двох діях. На сцені будуть представлені три комедійні новели, завдяки яким ви познайомитеся з трьома подружніми парами і їх долями в різні проміжки часу. Всі три пари в різний час зупинялися в одному і тому ж номері готелю в Лос-Анджелесі, який називається "Беверлі Хіллс". Стіни цього номера стали свідком величезної кількості незвичайних подій, і вони продовжують зберігати незліченна кількість секретів, з якими глядач познайомиться. Всі три історії абсолютно різні, але їх об'єднує одне - любов.

На сцені ви побачите Катерину Обушок разом з Олексієм Богдановичем. Також ви зможете насолодитися грою таких талановитих актрис, як Тетяна Аркушенко та Наталія Васько. Ірина Зільберман є режисером-постановником, а в якості художника-постановника виступає Наталія Клісенко. "Готель Беверлі Хіллс" спектакль у жартівливій і ненав'язливій формі розповідають про справді серйозні речі і людські цінності.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Готель «Беверлі-Хіллз»

Замовити та придбати електронні квитки на Готель «Беверлі-Хіллз» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.