Patricia Kaas

15.11.2017, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
450 - 5500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
15 листопада 2017 року у Палаці "Україна" з новою програмою виступить блискуча французька співачка Патрісія Кас, в рамках турне на підтримку нового альбому "Patricia Kaas".

Патрісія Каас - втілення бездоганного французького стилю і шарму. Саме їй у 90-х вдалося знову пробудити інтерес до французького шансону, що вилилося в тисячі концертів і мільйони проданих альбомів у всьому світі. Французи по праву вважають її культурним послом своєї країни.

Довга пауза стала для Патрісії Каас свого роду переломним моментом і призвела до творчого і особистісного відродження: в результаті народився альбом "Patricia Kaas". Це десятий студійний альбом, перший за останні 13 років, що включив в себе тільки нові пісні. Таким чином, виходом платівки та світовим турне співачка розпочинає нову главу у своїй видатній кар'єрі.

"Альбом являє мене такою, яка я є сьогодні, і виражає те, що я відчуваю в самій глибині душі", - наголошує співачка.

Життя Патрісії Каас красива і драматична, як її музика, яку ми любимо і знаємо. Вона пройшла складний шлях від юної співачки з шахтарській сім'ї, що виступала в кабаре Саарбрюкена, до світової зірки з 18 мільйонами проданих дисків і величезним числом прихильників.

Після успіху видатних альбомів "Kabaret" (2008), присвячене великим жінкам 30-х років - Марлен Дітріх та Греті Гарбо, і "Kaas chante Piaf" (2013) - прекрасного збірки пісень легенди шансону Едіт Піаф, Патрісія Каас повертається з новим матеріалом. Ці альбоми стали сценічними виставами, з якими французька співачка проїхала по всій Європі, не раз побувавши в Україні.

Зараз Патрісія пропонує слухачам альбом, повний елегантних, сильних і красивих пісень, які викликають у самої співачки щирі сльози. Крім нових пісень Каас представить у програмі такі всесвітньо відомі і улюблені хіти, як "Mademoiselle chante le blues", "Mon mec a moi", "Ceux qui n'ont rien", "D Allemagne", "Et s'il fallait le faire" та інші.

В рамках великого гастрольного турне Патрісії Каас ми зможемо знову зустріти легендарну співачку в київському Палаці Україна 15 листопада з довгоочікуваним концертом!

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Patricia Kaas

Замовити та придбати електронні квитки на Patricia Kaas можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.