Павло Ігнатьєв

16.06.2017, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 500 грн
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Нове аудіо-візуальне шоу відомого піаніста і композитора Павла Ігнатьєва

16 червня 2017 року в концертному залі клубу Freedom, відбудеться сольний концерт відомого піаніста і композитора Павла Ігнатьєва, відомого по численних концертів та участі в міжнародних джазових фестивалях, як в Україні, так і за її межами. А також спільними роботами з групою "Бумбокс", Сергієм Бабкіним, поетом Іваном Якимовым.
 
Музика Павла Ігнатьєва давно знайома київській публіці. Вона неймовірно глибока і чиста. У ній є сила, міць, наївність, відчуття польоту і очищення. Вона впливає на підсвідомість і запускає механізми почуттів кожного, хто коли-небудь чув. Ще нікому не вдавалося залишитися байдужим, після відвідування концертів цього "музичного чарівника".

16 червня, ми будемо дивитися музичні сни, засновані на мріях кожного з нас. Мрії про кохання, про красивою і здоровою планеті, про чудеса, про казкове дитинство і доброті. Ми зануримося в океани звуків і на якийсь час забудемо про повсякденні проблеми і турботи. А поєднання музики з прекрасним відеорядом, подарує нам чудовий політ по найкрасивіших куточках нашої планети і світом фантазії, де і живуть мрії і сни кожного з нас. Це буде незабутня подорож углиб кожного з нас! Адже всередині нас є все, про що можна мріяти!

У програмі прозвучать відомі та улюблені авторські композиції Павла Ігнатьєва, а також зовсім нові імпровізації, світові хіти та колаборації з прекрасними гостями, відомими музикантами і не тільки.

Приходьте подорожувати разом з нами!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Павло Ігнатьєв

Замовити та придбати електронні квитки на Павло Ігнатьєв можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.