• Афіша
  • Перша Україномовна Стендап Комедія

Перша Україномовна Стендап Комедія

02.04.2019, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Перша Україномовна Стендап Комедія в Києві!

Перша Україномовна Стендап Комедія - це новий крок українського стендапу, свіжий подих стендап-комедії рідною мовою, в якій кожен впізнає себе!

Стендап - це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

2 квітня завісу Першої Україномовної Стендап Комедії відкриває:
Іван Жорноклей - киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий "Ukrainian Stand-Up Agency". Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
Максим Кравець - справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим Кравець - фіналіст проекту "Комік на мільйон" на телеканалі "ICTV", кіноактор та кіносценарист.
Святослав Марченко - комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
Володимир Євчук - людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також, Володимир, переможець проекту "Розсміши коміка", чемпіон Рівненської "Ліги сміху" 2017 та автор гумористичних телевізійних проектів України.

Чекаємо вас, 2 квітня, на довгоочікуваній Першій Україномовній Стендап Комедії від Івана Жорноклея, Максима Кравця, Святослава Марченка та Володимира Євчука!

Тривалість програми 1,5 години.
Шоу-програма представлена українською мовою.
Рекомендовано особам від 18 років.

"Ukrainian Stand-Up Agency" - серйозний підхід до смішних подій!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Перша Україномовна Стендап Комедія

Замовити та придбати електронні квитки на Перша Україномовна Стендап Комедія можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.