• Афіша
  • ПЕТРОВИЧ orchestra «Evergreen Hits»

ПЕТРОВИЧ orchestra «Evergreen Hits»

13.11.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
220 - 400 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
ПЕТРОВИЧ orchestra з програмою "Evergreen Hits".

13 листопада у концерт-клубі MonteRey, приречене увійти до переліку ваших найяскравіших подій! Приготуйтесь відкрити свої танцювальні можливості у нестримному вихорі драйву, емоцій, особливої музики, гумору та невимушеної атмосфери на концерті колективу "Петрович orchestra". Вже сама назва інтригує, егеж?

В репертуарі програми "Evergreen Hits" унікальні комбінації жвавої балканської музики, творів Еміра Кустуріци та Non Smoking Orchestra, натяків на єврейські мотиви та неочікувані інтерпретації українських пісень. Це все разом утворює вибухову суміш запальних ритмів нео-фолку різних народів.

Так, холодним вечором можна сісти з чашкою какао та огорнутися пледом, але не будемо забирати розваги у меланхоліків. Бо "Петрович orchestra" мають інший сценарій. І розганяти вашу осінню хандру та сум беруться енергійні музиканти:
Гітара, вокал - Андрій Новаторов.
Клавіші, вокал - Ярина Чепіга.
Соло-гітара - Олександр Богдан.
Ударні - Костянтин Маркочань.
Бас-гітара - Денис Стефанко.
Скрипка - Мар’яна Слободян.
Кларнет - Мар’ян Пакулюк.
Акордеон - Анастасія Головко.
Тромбон - Максим Остапович.

Дозвольте, нарешті, собі щирість, легкість, простоту, в найкращому її прояві, та незрівнянне відчуття закоханості в життя. Давайте разом створимо цей скажений балаган щасливих та вільних людей!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на ПЕТРОВИЧ orchestra «Evergreen Hits»

Замовити та придбати електронні квитки на ПЕТРОВИЧ orchestra «Evergreen Hits» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.