• Афіша
  • Піккардійська терція «Казка на білих лапах»

Піккардійська терція «Казка на білих лапах»

19.01.2020, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
19 січня 2020 Жовтневому палаці в Києві відбудеться унікальна подія. Формування вокал "Піккардійська Терція" представить новорічну програму "Казка на білі ноги". У концерті візьмуть участь незрячі діти з усієї України, які брали участь у створенні однойменного альбому. Музику для всіх пісень написав один з виконавців групи, Ярослав Нудик. Запис проводилася за підтримки українського Фонду культури.

За словами глави "Піккардійська Терція" Володимир Якимець, ця програма-це казка для дітей, яка поєднує в собі сюжет, колядки та різдвяні пісні з репертуару групи. Під час роботи над цим проектом музиканти, як повернутися в моє дитинство і наповнила музика з тими ж емоціями радості, очікування і надії на диво. На концерті буде спеціальний звук, завдяки голосу щирих дітей, які надовго залишаться в серцях кожного глядача. Цей вечір буде найкращий подарунок на останнє свято зимового циклу - Водохреща.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Піккардійська терція «Казка на білих лапах»

Замовити та придбати електронні квитки на Піккардійська терція «Казка на білих лапах» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.