Поїзд «Одеса-мама»

02.02.2020, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Руслана Писанка, Олег Філімонов та Віктор Андрієнко знову разом!
 
На численні прохання цінителів доброго гумору найяскравіша одеська постановка «Потяг «Одеса-мама» знову в Києві! У вас є унікальна можливість зарядитися позитивними емоціями та побачити нову Руслану Писанку, яка після проекту "Зважені та щасливі" скинула понад 40 кг.
 
Цей спектакль проїхав тисячі кілометрів. Скрізь - аншлаги і тріумф! Його бачили в Україні, Німеччині, США та багатьох інших країнах, і тепер оновлена постановка готова вкотре порадувати киян та гостей столиці.
 
Він - закомплексований чоловік за 50 та типовий мамин синок... Вона - розкішна жінка і "щира українка"... Вони зустрілися у купе міжміського потягу... Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте!
 
26 жовтня у Будинку офіцерів найяскравіші українські артисти - Руслана Писанка, Олег Філімонов, актор "Шоу довгоносиків" та "Великої різниці" Віктор Андрієнко, улюбленець Одеси Яша Гопп та зірка шоу "Голос. Діти" Ганна Ткач - подарують вам зворушливу історію кохання. Прикрасить ансамбль invited star - улюблена актриса Ельдара Рязанова, народна артистка СРСР Ольга Волкова.
 
Автори п'єси: Олександр Тарасуль, Євген Хаїт та Віктор Явник.
Режисер: Ігор Славінський.
 
Поспішайте купити квиток на "Потяг «Одеса-мама"! Це подорож, яку не можна пропустити!
26 жовтня, 19.00, Будинок офіцерів.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Поїзд «Одеса-мама»

Замовити та придбати електронні квитки на Поїзд «Одеса-мама» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.