Поїзд «Одеса-мама»

31.10.2017, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
190 - 990 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
На численні прохання найяскравіша одеська постановка повертається! Об'їхавши десятки міст, улюблені актори їдуть в Київ, щоб в черговий раз підкорити глядачів гучним виставою "Поїзд "Одеса-мама", що підкорила Україну! Ви готові? Тоді все, що вам потрібно, це набратися терпіння, запам'ятати дату і нічого не планувати на 31 жовтня 2017 року. Місце зустрічі - Театр Оперети.

Він - закомплексований чоловік за 50-т і типовий мамин синок. Вона - розкішна жінка та "щира українка". Вони зіткнулися в купе міжміського поїзда. Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте!Погодьтеся, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені до нестями талановитими акторами - Олегом Филимоновым, Віктором Андрієнко, Яшею Гоппом та ін Якщо ви забули, що таке по-справжньому гарна комедія, вам таки скоро нагадають: вистава "Поїзд "Одеса - мама" - саме така постановка, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славинського і блискучою грою. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту - переможниця шоу "Голос Країни. Діти", "маленька Едіт Піаф" - Аня Ткач і "invited star", улюблена актриса режисера Ельдара Рязанова - Ольга Волкова.

"Нашим завданням було зробити смішний, часом зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності, - говорить режисер Ігор Славінський. - Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник зуміли зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть в різних містах і в кожного щільний графік. Для мене мотивацією стала, насамперед, любов до Одесі. І, звичайно ж, цікавий матеріал".

Відомий одесит, учасник культової програми "Джентельмен-шоу" і актор спектаклю ""Поїзд "Одеса - мама" Олег Філімонов дав свою оцінку всьому, що відбувається. "Мій герой: закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого боку, для нормального чоловіка таке життя аномальна. В кінці історії мій герой виростає, робить рішучі дії, здійснює вчинки гідні справжнього чоловіка - і все це вимагає складної акторської гри. У нього все в перший раз: перший раз без мами, перший раз спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є перший раз".

Колега Філімонова по цій виставі, актор Віктор Андрієнко з нетерпінням чекає нової зустрічі з публікою. "Всі говорять про знаменитому одеському гуморі, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наш спектакль з одеським колоритом сьогодні необхідний всім: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностях. Це нестримні веселощі і гомеричний сміх, всеохватная смуток і непрохані сльози. Друзі з нетерпінням чекаємо Вас на наших виставах".

Роль провідника грає Яків Гопп: "У мене роль невелика, але з неї можна зробити цукерку. Після зйомок в таких кіно та телефільмах, як "Мішка-Япончик", "Шулер", "Посмішка Бога", де у мене були швидше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше було приємно повернутися до нього на театральній сцені".
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Поїзд «Одеса-мама»

Замовити та придбати електронні квитки на Поїзд «Одеса-мама» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.