Схоже на щастя

16.07.2019, вт 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Представляємо Вашій увазі іронічну комедію "Схоже на щастя".

У головній ролі - блискуча Ада Роговцева. В цьому році спектакль удостоєний головної театральної премії країни - "Київської пекторалі" - актрисою року визнана Ада Роговцева за образ Клод у виставі "Схоже на щастя",а так само "кращу камерну виставу" - "Схоже на щастя".

На що схоже щастя? Протягом життя людина по-різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку і характеру самотність - це нещастя.

Вистава "Схоже на щастя" створена за п'єсою П. Пальмада і К. Дютюрона "Утікачки". Це іронічна й трохи сумна комедія, що розповідає історію дивного спільної подорожі двох жінок. Обидві бігли від залежності і приреченості на непотрібність. Марго і Клод - абсолютно різні. Зустрічаються вони зовсім випадково, і тим не менш виявляються необхідні один одному.

Втеча, досконалий кожної з них, зводить героїнь в одному місці, з якого їх чекає спільний шлях. До чого вони прийдуть? Розійдуться їхні дороги? Чи насправді їхня зустріч була випадковістю? І чи можуть бути випадковими довіру і ніжність?
Детальніше
Зображення

Схоже на щастя на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Схоже на щастя

Замовити та придбати електронні квитки на Схоже на щастя можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.