• Афіша
  • Пригоди італійців в Італії

Пригоди італійців в Італії

30.11.2019, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
"Пригоди італійців в Італії" комедія Едуардо Скарпетта.

В Неаполь до свого племінника студента медінституту приїздить мільйонер Феліче Шошамокка на відкриття психіатричної клініки, яку він фінансує. Він і не підозрює, що його небожа вже давно вигнали з університету, а всі дядечкові гроші він просто програє і прогулює, запевнюючи родича, що диплом лікаря-психіатра у нього в кишені, а клініка для душевно хворих повністю готова та лікує важких пацієнтів. Але саме зараз настає час, коли Чічілло має продемонструвати свої успіхи.

Що може запропонувати молодий гуляка поважній людині, крім своїх боргів? Йому нічого не залішається, окрім як видати хостел "Stella" за кращу в Італії психлікарню, а своїх знайомих представити пацієнтами з психічними патологіями. Так мільйонер Феліче опиняється в домі божевільних серед нормальних людей, але у кожного з них є свої дивацтва, завдяки яким герої постійно потрапляють у комедійні ситуації. А коли вони збираються всі разом, їх компанія нагадує справжню божевільню.

Дві години комедії характерів переконає вас в тому, що диваки посеред нас. І будьте обережні, бо можливо один із них актор, що репетирує Отелло та сидить зараз поруч із вами.

Італійська комедія положень в 2-х діях
Вистава йде українською мовою.

Режисер-постановник - заслужений діяч мистцетв України В‘ячеслав Жила.
Художник - Григорій Лоїк.
Художник по костюмам - Марія Крутоголова.
Композитор - Юрій Звонарь.

Акори:
Лесь Задніпровський
Олексій Вертинскький
Руслана Писанка
Ксенія Вертинська
Ольга Собко
Олена Олейнікова
Олександр Жила
Владислав Дмитрук
Ігор Крикунов.
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Пригоди італійців в Італії

Замовити та придбати електронні квитки на Пригоди італійців в Італії можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.