Прими

14.03.2019, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Прими" - авантюрно-романтична комедія з переодяганнями.

Наскільки це легка справа для чоловіка прикидатися жінкою? І достатньо тільки навчитися ходити на каблуках і надіти жіноче плаття? Саме це доведеться перевірити на собі Георгія Хостікоєва (відомому акторові театру і кіно) та Андрію Джеджулі (популярному теле, радіо ведучого і акторові).

Їхні персонажі - перебуваючи на грані відчаю, заради мільйонів ризикують зіграти комедію з переодяганням в жіночі сукні! Тим не менш, мільйони так просто не отримаєш! Проблеми підстерігають героїв нашої комедії кожну хвилину! Ну і звичайно, всі плани героїв змінює Любов.

Спектакль поставлений за мотивами п'єси Кена Людвіга "Примадонни".

Професійні декорації, яскраві костюми, зірковий склад відомих по багатьом кіно - і театральних роботам акторів у поєднанні з творчим підходом талановитого режисера створює неймовірно яскраву емоційну атмосферу, яка надовго подарує радість!

Режисер-постановник та сценічна адаптація п'єси - Марина Ягодкіна.
Художник по костюмах і пошиття - Ірина Надзвецкая ("Співай, як зірка" ICTV, "Шоу номер один", "Великі танці" Інтер та ін).
Балетмейстер - Ольга Семежкина (головний балетмейстер театру ім. Івана Франка).
Декорації - Armor.

У ролях:
Лео - Георгій Хостікоєв
Джек - Андрій Джеджула
Мег - Марина Ягодкіна
Доктор - Дмитро Лаленков
Пастор - Олег Прімогенов
Флоренс - Христина Синельник
Буч - Артем Мяус
Одрі - Марина Кукліна.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Прими

Замовити та придбати електронні квитки на Прими можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.