• Афіша
  • Прийшов чоловік до жінки

Прийшов чоловік до жінки

14.10.2018, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Прийшов чоловік до жінки
У ролях – Олексій Агопьян та Ірина Охотниченко
Режисер-постановник – Семен Ісаакович Злотников
Музичне оформлення – Олександр Портнов
Асистент режисера – Тамара Коганович
На цей раз без одеських жаргонів і дворових посиденьок!
Автор П'єси особисто приїхав в Одесу і займався постановкою, Семен Злотников — особистість легендарна, як і сам спектакль, поставлений в десятках театрах по всьому світу і на різних мовах.
Вистава з інтригуючою назвою «Прийшов чоловік до жінки». Безпрограшний сюжет на всі часи — історія взаємовідносин, які проходять всі можливі стадії: знайомство, зближення, сварка, любов, ненависть і знову кохання!
В квартирі нового житлового будинку «гине» від самотності оператор ЖЕУ Діна Федорівна. Друзі вирішують познайомити її з Віктором Петровичем — одиноким фармацевтом.
І ось — довгоочікуваний візит, з якого починається інтригуюча, захоплююча і часом смішна історія двох самотностей...
Борис Барський: «Людина створена для щастя, як птах для бульйону!
Вчора в Бейт Гранде "Приходив чоловік до жінки"! Люди, це ЩОСЬ! Чудово все: п'єса, постановка, музика, світло, Олексій Агопьян і Іра Охотниченко! Я був сп'янілий від, заворожений, зачарований, блаженний, зачарований. Більше двох годин я був і мене не було. Я сміявся і сумував, і знову сміявся, і знову сумував, і знову, і знову, і знову... Це треба бачити! І це треба побачити кожному поважаючому себе людині! Від усієї душі раджу!!!»
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Прийшов чоловік до жінки

Замовити та придбати електронні квитки на Прийшов чоловік до жінки можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.