• Афіша
  • Прийшов чоловік до жінки

Прийшов чоловік до жінки

24.11.2019, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Прийшов чоловік до жінки.

На цей раз без одеських жаргонів і дворових посиденьок!

Автор П'єси особисто приїхав в Одесу і займався постановкою, Семен Злотников - особистість легендарна, як і сам спектакль, поставлений в десятках театрах по всьому світу і на різних мовах.

Вистава з інтригуючою назвою "Прийшов чоловік до жінки". Безпрограшний сюжет на всі часи - історія взаємовідносин, які проходять всі можливі стадії: знайомство, зближення, сварка, любов, ненависть і знову кохання!

В квартирі нового житлового будинку "гине" від самотності оператор ЖЕУ Діна Федорівна. Друзі вирішують познайомити її з Віктором Петровичем - одиноким фармацевтом.

І ось - довгоочікуваний візит, з якого починається інтригуюча, захоплююча і часом смішна історія двох самотностей...

Борис Барський: "Людина створена для щастя, як птах для бульйону!

Вчора в Бейт Гранде "Приходив чоловік до жінки"! Люди, це щось! Чудово все: п'єса, постановка, музика, світло, Олексій Агопьян і Іра Охотниченко! Я був сп'янілий від, заворожений, зачарований, блаженний, зачарований. Більше двох годин я був і мене не було. Я сміявся і сумував, і знову сміявся, і знову сумував, і знову, і знову, і знову... Це треба бачити! І це треба побачити кожному поважаючому себе людині! Від усієї душі раджу!!!"

Режисер-постановник - Семен Ісаакович Злотников.
Музичне оформлення - Олександр Портнов.
Асистент режисера - Тамара Коганович.

У ролях:
Олексій Агопьян
Ірина Охотниченко.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Прийшов чоловік до жінки

Замовити та придбати електронні квитки на Прийшов чоловік до жінки можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.