Queen Show starring Marc Martel

07.06.2019, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
350 - 2250 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Це безумовно музична подія року!
"Богемська рапсодія" в київському Палаці "Україна"!

Марк Мартел (Marc Martel) був підключений до створення фільму "Богемська рапсодія" ще до того, як був знайдений виконавець головної ролі - Рами Малек (Rami Malek).

Є композиції і уривки, спеціально записані для фільму. До цього процесу було залучено Марк Мартел (Marc Martel), чий голос не відрізняється від голосу Фредді Мерк'юрі, за словами барабанщика групи Роджера Тейлора (Roger Taylor), продюсера стрічки Грема Кінга (Graham King) і багатьох їхніх колег і простих слухачів. Мартел уславився як вокальний двійник лідера Queen, коли Тейлор шукав співака для триб'ют-колективу Queen Extravaganza.

У вересні 2011 року Марк Мартел взяв участь в конкурсі, організованому ударником групи Queen Роджером Тейлором для проекту Queen Extravaganza. Відео, на якому Мартел виконує фрагмент "Somebody to Love", зібрав більше мільйона переглядів всього за кілька днів, і за станом на жовтень 2018 року налічувало понад 14 мільйонів переглядів. Мартел став одним з переможців змагання і разом з групою відправився в 2012 році в шеститижневий концертний тур.

Хоча з прем'єри пісні "Bohemian Rhapsody" пройшло більше 40 років, її успіх і досі вражає меломанів. Наприкінці 2018 року композицію визначили кращим хітом ХХ століття. У червні 2018 року була підтверджена інформація, що Мартел записував більшу частину вокальних партій Фредді Мерк'юрі для біографічного художнього фільму про становлення групи Queen і її фронтмене "Богемська рапсодія".

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Queen Show starring Marc Martel

Замовити та придбати електронні квитки на Queen Show starring Marc Martel можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.