Розпусник

18.09.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Гостра і пікантна комедія "Розпусник" відтворює всього лише один день з життя французького філософа Дені Дідро.
Протягом вистави Дідро оточують жінки (не рахуючи докучливого манірного секретаря): розумна і підступна художниця-шахрайка Ганна Доротея Тарбуш, інфантильна модниця-дружина, вся в батька вольномыслящая дочка, її злегка екзальтована подруга і пані Філософія.

Знаменитий філософ Дідро повинен терміново написати в "Енциклопедії" статтю, присвячену моралі. Однак від цього серйозного і відповідального заняття його без кінця відволікають представниці прекрасної статі. Під натиском жіночих бажань, примх і інтриг Дідро доводиться не просто. Адже він не тільки філософом, але й жива людина, до того ж легко піддається впливу жіночих чар. Дідро постає влюбчивым, пристрасним, дотепним, іронічним. Він блискучий співрозмовник, оригінальний мислитель, а головне - людина, повстає проти святенницької моралі і готових приписів на всі випадки життя. А як же стаття? Закінчити її виявиться непросто.

Драматург: Ерік-Емманюель Шмітт, Франція.
Режисер: Олександр Крижановський.

Актори:
Катерина Кістень
Ігор Рубашкін
Ольга Ларіна
Нагорна Лілія
Денис Мартинов
Катерина Варченко
Вероніка Литкевич.
Детальніше

Придбати квитки на Розпусник

Замовити та придбати електронні квитки на Розпусник можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.