Raymonda

20.11.2018, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 2550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Яскрава постановка епохи шедеврів - чарівний балет "Раймонда" у виконанні зірок світової сцени!

20 листопада на сцені Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка зберуться справжні майстри світової сцени, щоб подарувати вам яскравий балет епохи шедеврів - "Раймонда", який по своїй красі і видовищності можна порівняти тільки з "Лебединим озером"!

Головні партії виконають:

Абдурахман - спеціальний гість, прем'єр Den Norske Opera & Ballett, раніше провідний соліст Мюнхенського балету - Ерік Мурзагалиев!! У Казахстані Ерік закінчила балетну школу, яка відрізняється сильною чоловічою технікою танцю. Його незвичайний талант швидко від-мітили в Bavarian State Ballet і запросили виконувати сольні партії і провідні ролі в якості Principal dancer мюнхенського балету! Зараз Еріка з нетерпінням чекають у найкращих театрах світу! Його репертуар багатий всесвітньо відомої хореографією: Cranco, Neumeier, Grigorovoch, Petipa, Balanchine та ін.

Раймонда - заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів Наталія Мацак! Наталія виступає в кращих залах Франції, Італії, Греції, Іспанії, Швейцарії, Америки, Китаю, Кореї, Індії та ін. Її майстерність визнано легендами балетної сцени: О. Лепешин-ської, Ю. Григоровичем, Н. Макарової. Вражаюча індивідуальність Наталії Мацак на сцені заворожує з першого погляду - поєднання зазвичай непоєднуваного: спонтанність продук-манного, химерного жесту (іноді вносить легку ексцентрику в малюнок класичного танцю), глибинний темперамент і легковажна легкість чітких кроків і піруетів.

Жан де Брієн - один з найяскравіших провідний солістів Національної опери України - Сергій Кривоконь! Сергій працював з видатними педагогами, такими як: Народний артист УРСР Прядченко Н. Д., Народною артисткою УРСР Лагода А. В., виконуючи ролі "принців", а також характерні провідні партії, що є рідкісним поєднанням для класичного тан-цовщика. Експерти балетного світу відзначають рідкісний талант і професіоналізм Сергія, уміння яскраво і самобутньо самовиражатися на сцені, не залишаючи байдужим українську і західну публіку.

В середині ХХ століття "Раймонда" отримала неймовірну популярність за рубежем і досі залишається однією з найбільш складних вистав для будь балетної трупи. Її насичена хореографія вимагає від усіх виконавців віртуозності і фізичної витривалості. Для арті-стов це - можливість показати всі грані техніки класичного танцю. Для глядачів - насолодитися вражаючим видовищем балетного майстерності. За це «Раймонду» цінують шанувальники балету у всьому світі. Боротьба добра і зла, перемога краси і сили духу над темними сторонами людської натури вносять в балет життєстверджуюче начало, а барвистий феєрверк яр-чайших танцювальних номерів залишає в душі кожного глядача радісне відчуття свята.

Музика "Раймонды" входить до скарбниці шедеврів російського музичного мистецтва. Пар-титуру балету відрізняє достаток оркестрової палітри і особлива широта звучання, притаманна симфонічним творам.

Насолоджуйтеся однією з кращих балетних постановок "Раймонда" в чудовому виконанні справжніх майстрів балетного мистецтва!

Композитор - Олександр Глазунов.
Постановник - Маріус Петіпа, редакція Яременко Ст. А.

20 листопада, Національний академічний театр опери та балету імені Тараса Шевченка!

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Raymonda

Замовити та придбати електронні квитки на Raymonda можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.