Resonance

26.12.2018, ср 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
190 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Багато хто вже знають, що оркестр "résonance" - група музикантів, не зовсім схожа на всі інші оркестри сьогоднішнього дня.

В той час, як інші активно створюють шоу, всіляко догоджаючи публіці, "Resonance" залишається групою анахоретів, яка давно втекла від цивілізації, щоб займатися музикою, і багато років, у вільний від концертів час, живе в печерах, під камінням і при повній темряві. Барабанщик за час турів, наприклад, не бачив жодної живої людини, бас-гітариста виростили ведмеді (вони ж пізніше і навчили його грати на басу), а скрипалі абсолютно розучилися розуміти російську мову.

І ми б і далі так жили в самоті, якщо б не одна знаменна подія. З нами, як трапляється -здець або ураган, стався новий альбом. І протистояти цьому не представлялося можливим.

У відокремленому місці, високо в горах, куди просто так не дістатися. На кордоні з Румунією і здоровим глуздом, в оточенні свіжого повітря, звук дощу, вітру і каміна був записаний альбом "Ультрафіолет".

Музиканти за час запису спалили півторарічний запас дров, а звукорежисер практично навчився розмовляти на трьох наріччях птахів. Новий студійний альбом. Початок своєї власної музики. Це - нова ера Резонансу.

Група "résonance", хоч формально і є камерної частиною симфонічного оркестру, а також часто причисляемая до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ні тим, ні іншим.

Репертуар групи - це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена самими талановитими людьми планети.

Дана програма концерту пропонує новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає в саме серце твори - саме те, що композитор спочатку в неї вкладав. І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і яскравим, в тому числі завдяки розгалуженим аранжуванням спеціально для групи "résonance".

Музиканти групи "résonance" - це викладачі консерваторій, в минулому музиканти філармоній і оперних театрів, гастролюють по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Resonance

Замовити та придбати електронні квитки на Resonance можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.