• Афіша
  • resonance «Rоск around the Christmas Tree»

resonance «Rоск around the Christmas Tree»

11.01.2020, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Квитки:
250 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Rоск around the Christmas Tree.

Багато хто вже знають, що оркестр "résonance" - група музикантів, не зовсім схожа на всі інші оркестри сьогоднішнього дня.
В той час, як інші активно створюють шоу, всіляко догоджаючи публіці, "Resonance" залишається групою анахоретів, яка давно втекла від
цивілізації, щоб займатися музикою, і багато років, у вільний від концертів час, живе в печерах, під камінням і при повній темряві. Барабанщик за час турів, наприклад, не бачив жодної живої людини, бас-гітариста виростили ведмеді (вони ж пізніше і навчили його грати на басу), а скрипалі абсолютно розучилися розуміти російську мову.

Але є одне свято, коли життєво необхідно вийти з печери.
Ну, здрастуй, Новий рік!
А який же Новий рік без Ялинки?
"Rоск around the Christmas Tree" - це коли Джиммі Пейдж, Оззі Озборн і Курт Кобейн разом наряджають Ялинку, а Джон Леннон з Міком Джаггером варять святковий глінтвейн. Це мелодії, що супроводжують святкування кожного меломана, і до того ж у фірмовій важкої, яскравою, несподіваною оркестрової версії "Resonance".

Група "résonance", хоч формально і є камерної частиною симфонічного оркестру, а також часто причисляемая до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ні тим, ні іншим.

Репертуар групи - це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена самими талановитими людьми планети.

Дана програма концерту пропонує новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає в саме серце твори - саме те, що композитор спочатку в неї вкладав. І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і яскравим, в тому числі завдяки розгалуженим аранжуванням спеціально для групи "résonance".

Музиканти групи "résonance" - це викладачі консерваторій, в минулому музиканти філармоній і оперних театрів, гастролюють по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на resonance «Rоск around the Christmas Tree»

Замовити та придбати електронні квитки на resonance «Rоск around the Christmas Tree» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.