Ревізор

04.12.2017, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 490 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Виставу "Ревізор" 4 грудня 2017 року на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв.

Комедія про авантюристів і шахраїв, хоча і написана півтора століття тому, залишається гранично сучасної. За ширмою класичного сюжету ховаються всі ознаки нашого часу: хабарництво, самоуправство, беззаконня. І хоча весь спектакль глядач сміється, надриваючи живіт, у фіналі його чекає одкровення. Виявляється, сміх-то, крізь сльози.

"Ревізор" - спектакль, який повний гоголівських дьяволических жартів і комічних ситуацій. Злегка актуалізований матеріал у виставі заслуженого діяча мистецтв України В'ячеслава Жылы, звучить по-новому хльостко і енергійно. Впізнавані характери, недвозначні натяки, - правду у постановці тісно перемішують з жартом.

І, звичайно ж, на сцені "Ревізора" улюблені артисти - Ліля Ребрик, Олексій Вертинський, Ксенія Вертинська, Володимир Горянський, Олександр Папуша, Валерій Шалига, Володимир Ращук, Андрій Кронглевский, Віталій Ажнов, Петро Русаненко, Володимир Захарченко.

Роль городничого в сучасній постановці виконає талановитий бізнесмен Олександр Меламуд, а шахрая-Хлестакова зіграє молодий артист Олександр Жыла.

Комедія в двох діях.

Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жыла.
Композитор - Юрій Дзвонар.
Художник-постановник - Марія Крутоголова.
Художник по костюмах - Любава Сокіл.
Художник по взуттю - Олександр Гнатковський.
Продюсер - Слава Жыла.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ревізор

Замовити та придбати електронні квитки на Ревізор можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.