• Афіша
  • Резиденція Діда Мороза

Резиденція Діда Мороза

07.12.2019, сб 11:30
ще 122 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
190 - 190 грн
Категорія:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Мрії збуваються і справжні новорічні дива існують!

Подорож до Резиденції Діда Мороза почнеться з величезної ялинки в Концерт-холі ВДНГ. Навколо неї водитимуть хороводи герої зимових мультиків та інші казкові персонажі.

З перших же кроків у Резиденції гості потраплять у справжній чарівний світ, в якому кипить робота ельфів - вірних помічників Діда Мороза.

Поруч з величезними меблями, каміном, книгами мешканці Резиденції нагадають вам маленьких героїв чарівного світу. Кожен відвідувач зможе і сам відчути себе героєм, який потрапив у вир казкових подій.

Коли ж кожен гість познайомиться з усіма ельфами, на нього чекатиме головна подія в Резиденції - бесіда з Дідом Морозом.

Подаруйте незабутню подорож і справжнє новорічне диво вашій дитині! Відвідування Резиденції рекомендовано всім, хто вірить у Діда Мороза. Якщо ви також бажаєте зануритись у новорічні дива, ви можете придбати квиток та разом з вашою дитиною познайомитися з мешканцями Резиденції.
Детальніше
Зображення

Резиденція Діда Мороза на інші дати (всього: 122)

Показати все 122

Придбати квитки на Резиденція Діда Мороза

Замовити та придбати електронні квитки на Резиденція Діда Мороза можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.