Rico Sanchez

14.02.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
500 - 1500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Ексклюзивний концерт до Дня Закоханих від Ріко Санчеса у Freedom Event Hall!
 
Це музика на всі часи! "Volare", "Bamboleo", "Hotel California", "Djobi Djoba", "Vamos Bailar", "Escucha Me", "Bem Bem Maria", "Soy", "Муреа" - далеко не весь список пісень, які виконує Ріко і які встигли полюбити його слухачі.
 
Майстерність Ріко і його музикантів зберегла справжнє звучання знаменитих хітів і передала всю пристрасть іспанської гітари.
 
Кожен його концерт є подією для справжніх любителів фламенко. Спекотна енергетика іспанських гітар і оголений нерв циганського вокалу Ріко створюють фантастичну атмосферу пристрасних гарячих південних ночей Іспанії.
 
"Ми граємо gypsy rumba, це циганська музика. Намагаємося завжди йти назустріч людям, тому граємо саме ту музику, яку хочуть почути. Я чудово почуваю себе на сцені, особливо якщо ми виступаємо перед люблячою аудиторією. Особисто мені дуже подобається, коли люди підспівують, так як я розумію, що з допомогою музики я приношу людям велике задоволення ", - сказав музикант. Ріко висловив бажання заспівати українською мовою для української аудиторії.
 
Вони просто зачаровують слухачів живим оригінальним звуком у складній техніці румба-хітана і перетворюють кожну подію в незабутню Gipsy Kings Party!
 
Насолодитися голосом і музикою легендарного музиканта, шанувальники Ріко Санчеса зможуть на ексклюзивному концерті 14 лютого у Freedom Event Hall!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Rico Sanchez

Замовити та придбати електронні квитки на Rico Sanchez можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.