Rock Hits of XX century

22.05.2017, пн 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Національний академічний духовий оркестр України презентує найприголомшливу музичну подію - «Rock Hits of XX century»! 22 травня 2017 року на сцені Bel etage Concert Club.
 
Led Zeppelin, Pink Floyd, Eagles, AC/DC, Status Quo, Scorpions, Queen, Aerosmith, Beatles, Bon Jovi, Deep Purple, Metallica, Nirvana, Rammstein та ін.

Від патриархів Рок-н-ролу до піонерів Індастріал-метал! Саме такий влучний слоган харектиризує спільний музичний проєкт, який створено зусиллями музикантів, аранжувальників, диригентів оркестру. Але найбільша вдячність авторам і виконавцям світових хітів, завдяки яким можливий такий симфонічний перфоманс - у світ рок-легенд.

Уявіть собі експресію симфо-року складену з десятків мідних, деревьяних, ударних інструментів, перкусії, рок бенду та вокалістів оркестру. Понад 60 артистів працювали над втіленнем цього маштабного, але найголовне якісного музичного продукту - за який не буде соромно перед глядачем. Безмірні позитивні емоції під час, та після концерту - не полишатимуть Вас, надовго!  

Одже там де «Rock Hits of XX century» - слова зайві! Почуємо все на власні вуха!
Прийдить і відчуйте на собі силу і міць rock-brass симфонії!

В концертній програмі «Rock Hits of XX century» беруть участь:

Музиканти Національного Академічного Духового Оркестру України у повному складі.
Соліст - Олександр Онофрійчук.
Диригент - Олексій Вікулов.

Тривалість програми - 2 години (з антрактом).

Бажаємо приємного відпочинку!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Rock Hits of XX century

Замовити та придбати електронні квитки на Rock Hits of XX century можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.