Rock Legends: Scorpions | AC/DC

15.02.2019, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
450 - 900 грн
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Rock Legends від Lords of the Sound: Scorpions & AC/DC.

15 лютого о 19:00 в Палаці Спорту симфонічне триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound. Енергія легенд року SCORPIONS та AC/DC в одному концерті!

Запальні рок-бенди, сучасний оркестр, потужні вокалісти та спецефекти об’єдналися, щоб відтворити легендарну музику кумирів для тебе!
Експресія рок-гігантів та глибинність симфонічного аранжування зіллються в піснях, що сколихнули весь світ. Scorpions та AC/DC - музичні титани, які розривають сцени по всьому світу вже 50 років, а на їх музиці виросли три покоління палких фанатів!
І щире захоплення ними змусили Lords of the Sound створити симфонічне триб’ют шоу "Rock Legends". Драйв та гармонія, мурахи по шкірі та нестримні коливання тіла, наспівування обожнюваних пісень - це все твої відчуття на концерті 15 лютого.

Scorpions - гурт, що запустив по світу вітер змін. Німці, що заспівали англійською ліричні рок-балади з віртуозними гітарними програшами. Вони і стали відмінною рисою, яка принесла "скорпам" любов мільйонів.
У симфонічному аранжуванні та у виконанні гурту "The Beast" (солісти Іван Ворон та Ігор Петров) зазвучать нетлінні Wind of Change, Hurricane, Still Loving You, Holiday, Send Me An Angel, Humanity, Maybe I Maybe You та інш.

Другий блок шоу присвячений ще одному з найвідоміших гуртів в історії рок-музики.

AC/DC розглядаються як піонери хард-року та хеві-метала, хоча самі свою музику завжди класифікували як рок-н-ролл, в основі якого лежить ритм-н-блюз, посилений залізним звучанням гітар, барабанним громобоєм та скреготливим вокалом.
І якнайкраще з нелегким репертуаром впорається офіційний триб’ют гурт "Easy Dizzy" (солісти Matteo Giovannone та Андрій Соколов) у супроводі Lords of the Sound. Будьте певні, ці хлопці відтворюють атмосферу, заряджають потужною енергією та драйвом рок-н-рола в дусі AC/DC!
Легендарний барабанщик AC/DC Кріс Слейд після сумісного годинного концерту з Easy Dizzy відмітив їх високий рівень: "Вони глибоко в матеріалі, віртуозні, сповнені запалу та легко імпровізують".

Тому готуйтеся до якісного відриву під Back in Black, Thunderstruck, Highway to Hell, T.N.T., Shoot to Thrill та інш. у симфонічному супроводі Lords of the Sound.

Дві години запального симфо-року Scorpions та AC/DC охоплять вас з головою 15 лютого в Палаці Спорту на симфонічному триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Rock Legends: Scorpions | AC/DC

Замовити та придбати електронні квитки на Rock Legends: Scorpions | AC/DC можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.