Опис
Концерт року! 6 та 7 грудня о 19:00 на сцені Національного Палацу мистецтв "Україна" - блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери - Rock Mozart Le Concert.

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.

Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, роковість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу - геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність... Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.

У концерті задіяно понад 100 артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!

Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!

Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!

Rock Mozart Le Concert - це те, що повинен побачити й почути кожний!

Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.

Світова прем’єра Mozart L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою - розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!

Mozart L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала "діамантовий" статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 6 та 7 грудня о 19:00 у Національному Палаці мистецтв "Україна" на Rock Mozart Le Concert!

У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.

Не пропустіть цю яскраву можливість...
Детальніше
Зображення

Rock Mozart Le Concert на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Rock Mozart Le Concert

Замовити та придбати електронні квитки на Rock Mozart Le Concert можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.