• Афіша
  • Рок-опера «Моцарт». Концерт

Рок-опера «Моцарт». Концерт

17.02.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 1750 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Подія, якій заздрить вишукана Франція!
Mozart l'opera Rock Le Concert в Києві.

Дві пристрасті, дві любові, чарівництво і вічність.
Ви знаєте цю історію?
7 Блискучих солістів + симфонічний оркестр + хор + рок-бенд!
Життя, перетворилася в шалений концерт в стилі рок і пристрасті під грім ударних.
Сумісний геній І злочин?

Пристрасть, бунт, неприборкана енергія музики, - все в одному флаконі! Не пропустіть! 17 та 18 лютого 2018 року на сцені Палацу "Україна" - приголомшлива постановка Mozart l'opera Rock Le Concert!
 
Побачити Mozart l'opera - означає прожити життя, в якому музика і емоції правлять бал. У видовищному шоу є все: вирують пристрасті, справжня любов, чарівна мрія і нещадна реальність. Блискучі солісти - проникливі і харизматичні, костюми - в дусі епохи, смілива сценографія - вишукана.
 
Рок-опера Mozart - це подія, яку не можна пропустити. Адже коли в одному пориві об'єднуються солісти, хор, симфонічний оркестр і рок-бенд, народжується справжній шедевр. Тим більше, коли в центрі сюжету – доля генія, який кинув виклик зашкарублим шаблонами свого часу і гідно зустріла опір безликого суспільства.

18-е століття, в якому жив і творив великий композитор, здається нескінченно далеким. А музика генія звучить так само актуально. Її переосмислюють, її обожнюють. Але тільки Mozart l'opera Rock Le Concert представляють вам Моцарта в унікальному способі першого рок-музиканта в історії. Рок-опера розкриє всі грані видатного маестро в форматі арій, кожна з яких поєднує дух епохи Моцарта і сучасність. Головна ідея всієї постановки - це вміння усвідомити цінність емоцій і переживань, що є тут і зараз.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Рок-опера «Моцарт». Концерт

Замовити та придбати електронні квитки на Рок-опера «Моцарт». Концерт можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.