Опис
Концерт Rock Symphony - це коли 160 артистів на сцені об'єднуються, створюючи єдине звукове поле!
 
Rock Symphony - одне монолітне твір. Сценогравия, режисура, спецеффекты забезпечують незвичайне сприйняття музики, відчуття драматургії.
 
Ваші емоції будуть постійно змінюватися: від бурхливого захоплення до тихого, ліричному задоволення.
 
Rock Symphony сподобається людям будь-якого віку, жінкам і чоловікам. Адже справжнє мистецтво знайде ключик до кожного.

Часом складно визначитися, на концерт якої з рок-груп нам хочеться потрапити найбільше. З Rock Symphony ця проблема зникне сама по собі, адже тут, у рамках масштабної рок-симфонії, будуть виконані хіти кращих альтернативних гуртів з усього світу.

Якщо ви щиро захоплюєтеся альтернативною музикою, але в душі настільки меломан, що часто буває складно визначитися з улюбленим артистом, купити квитки на виступ когось одного - і нарешті порадувати себе концертом, то грандіозна музична подія Rock Symphony - точно те, що вам потрібно.

Rock Symphony - свого роду рок-солянка, де зібрано саме смачненьке: тут пролунає все-все-все, що увійшло в топ фатального жанру, та ще й у виконанні кращих оркестрантів під проводом Миколи Лисенка в унісон з солістами професійного хору та учасниками рок-групи.

На концерті Rock Symphony прозвучать кращі композиції світових рок-бендів: для глядачів у залі лунатиме Nirvana, Queen, The Doors, Muse, Led Zeppelin, Aerosmith, Radiohead, Eagles і багатьох інших груп, від однієї назви яких по спині пробігають мурашки, а рука тягнеться за програвачем, щоб натиснути на play. В сплетінні треків народиться справжня рок-симфонія: цілісна, монолітна і незабутня.

140 інструментів, чудова акустика залу, унікально створений для кожної композиції відеоряд, а також щира самовіддача артистів - основні кити, які допоможуть кожному з глядачів поринути у хвилі океану музики Rock Symphony.

Емоційний осад від однієї композиції буде нашаровуватися на враження від іншої, щоб в кінці градації пролунав віртуозний фінал, пронимающий до тремтіння і приносячи шалену радість істинним шанувальникам якісного звуку. Прийдіть, щоб випробувати на собі це величезне задоволення.
Детальніше
Зображення

Рок Симфонія на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Рок Симфонія

Замовити та придбати електронні квитки на Рок Симфонія можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.