Рок Симфонія

17.03.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 1750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Концерт Rock Symphony - це коли 160 артистів на сцені об'єднуються, створюючи єдине звукове поле!
 
Rock Symphony - одне монолітне твір. Сценогравия, режисура, спецеффекты забезпечують незвичайне сприйняття музики, відчуття драматургії.
 
Ваші емоції будуть постійно змінюватися: від бурхливого захоплення до тихого, ліричному задоволення.
 
Rock Symphony сподобається людям будь-якого віку, жінкам і чоловікам. Адже справжнє мистецтво знайде ключик до кожного.

Часом складно визначитися, на концерт якої з рок-груп нам хочеться потрапити найбільше. З Rock Symphony ця проблема зникне сама по собі, адже тут, у рамках масштабної рок-симфонії, будуть виконані хіти кращих альтернативних гуртів з усього світу.

Якщо ви щиро захоплюєтеся альтернативною музикою, але в душі настільки меломан, що часто буває складно визначитися з улюбленим артистом, купити квитки на виступ когось одного - і нарешті порадувати себе концертом, то грандіозна музична подія Rock Symphony - точно те, що вам потрібно.

Rock Symphony - свого роду рок-солянка, де зібрано саме смачненьке: тут пролунає все-все-все, що увійшло в топ фатального жанру, та ще й у виконанні кращих оркестрантів під проводом Миколи Лисенка в унісон з солістами професійного хору та учасниками рок-групи.

На концерті Rock Symphony прозвучать кращі композиції світових рок-бендів: для глядачів у залі лунатиме Nirvana, Queen, The Doors, Muse, Led Zeppelin, Aerosmith, Radiohead, Eagles і багатьох інших груп, від однієї назви яких по спині пробігають мурашки, а рука тягнеться за програвачем, щоб натиснути на play. В сплетінні треків народиться справжня рок-симфонія: цілісна, монолітна і незабутня.

140 інструментів, чудова акустика залу, унікально створений для кожної композиції відеоряд, а також щира самовіддача артистів - основні кити, які допоможуть кожному з глядачів поринути у хвилі океану музики Rock Symphony.

Емоційний осад від однієї композиції буде нашаровуватися на враження від іншої, щоб в кінці градації пролунав віртуозний фінал, пронимающий до тремтіння і приносячи шалену радість істинним шанувальникам якісного звуку. Прийдіть, щоб випробувати на собі це величезне задоволення.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Рок Симфонія

Замовити та придбати електронні квитки на Рок Симфонія можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.