Рокаш «Ей, Оксано!»

26.10.2017, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 300 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
26 жовтня 2017 року о 20:00 в клубі Bel Etage - великий концерт відомого закарпатського гурту "Рокаш" у Києві! Запрошуємо на запальний та водночас вишуканий концерт музики у стилі "Subcarpathian rock".

Рокаш - це унікальний гурт, який не має аналогів на українській рок-сцені. Він поєднує у собі рок з класикою та фольклором, співає виключно закарпатським говором, а пісні для гурту пише автор симфоній та член спілки композиторів. Свій стиль хлопці з Рокашу називають "Subcarpathian rock", так як музиканти гурту живуть в регіоні, який здавна називався "Підкарпатська Русь".

Гурт існує з 2009 року і за цей час сумлінної праці записано понад 40 пісень, до 15 з яких знято кліпи, та видано 4 альбоми. Останній з них - "Співаночки про любов" - зустрів особливий відгук у слухача.

У 2016 році ROCK-H виступали на головній сцені всеукраїнського рок-фестивалю "Файне місто", на сцені "Країна мрій" на фестивалі "Atlas Weekend" та зі своїм кліпом "Колискова" потрапили в ротацію телеканалу М2.Також на рахунку Рокаша гастролі в Канаді, сумісні виступи зі скрипалем Василем Попадюком, робота з Віктором Павліком, Ангеліною Моняк та ще багато цікавих проектів.

І в жовтні хлопці завітають до Києва із сольним концертом. Закарпатська самобутність, запальна авторська музика та вир яскравих емоцій чекають на вас 26.10.2017 о 20:00 у клубі Bel Etage.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Рокаш «Ей, Оксано!»

Замовити та придбати електронні квитки на Рокаш «Ей, Оксано!» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.