• Афіша
  • Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст»

Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст»

07.10.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Популярний Український ілюзіоніст RomanBondarchuk представляє "Stand Up Magic Show "Ілюзіоніст"!

Гаррі Гудіні, Девід Копперфільд, граф Каліостро - це імена всесвітньо відомих ілюзіоністів минулого. Зустрічайте зірку наших днів - повелителя фантомів і магістра ілюзіону RomanBondarchuk!

За численними проханнями глядачів, 7 жовтня 2017 року на сцені Freedom Event Hall найпопулярніший ілюзіоніст України RomanBondarchuk покаже шоу-програму "Stand Up Magic Show "Ілюзіоніст" на біс. Не обійдеться і без сюрпризів.

Хореографія, світлове шоу, висококласні трюки, сучасні постановки, ментальні експерименти і неперевершений гумор в стилі Stand Up!

Завдяки інтерактиву, глядачі повірять в чарівництво і є учасниками самого шоу. У програмі "Magic-Show Ілюзіоніст" ви побачите: зникнення людей, читання думок, небезпечні фокуси, романтичні міражі, левітація предметів, ексклюзивні трюки з картами, гарячі предмети і фокуси з грошима. А також, легендарний номер самого Гаррі Гудіні - "Звільнення з скрині"! Гучний номер "Російська Рулетка" і зачаровує постановка "Тіні", стануть самими неймовірними і напруженими виступами, які ви бачили в своєму житті! Роман пройде крізь сталевий лист, а випадкова глядачка буде літати. Тепер ще більше чудес і дивних номерів, що б вас здивувати.

За останній рік творчості, під час шоу RomanBondarchuk, пропав один трактор, повернуто 100 айфонів, подаровано понад 1000 троянд і вгадано більше 80-ти PIN-кодів від банківських карт.

Роман є володарем безлічі призів на міжнародних фестивалях і конкурсах. Його майстерність високо оцінили на престижних майданчиках України, Італії, Хорватії, Франції, ОАЕ, Катару, Кіпру та багатьох інших країн.

Багато зірки стали учасниками його номерів: Потап і Настя, Олійник, Тамерлан і Альона, Олександр Шовковський, Олена Шоптенко, Андрій Бідняків і навіть арабський шейх.

Режисер Шоу - Світлана Митрофанова.

Виступ відбудеться 7 жовтня час уточнити у Freedom Event Hall.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст»

Замовити та придбати електронні квитки на Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.