• Афіша
  • Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст»

Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст»

07.10.2017, сб 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Популярний Український ілюзіоніст RomanBondarchuk представляє "Stand Up Magic Show "Ілюзіоніст"!

Гаррі Гудіні, Девід Копперфільд, граф Каліостро - це імена всесвітньо відомих ілюзіоністів минулого. Зустрічайте зірку наших днів - повелителя фантомів і магістра ілюзіону RomanBondarchuk!

За численними проханнями глядачів, 7 жовтня 2017 року на сцені Freedom Event Hall найпопулярніший ілюзіоніст України RomanBondarchuk покаже шоу-програму "Stand Up Magic Show "Ілюзіоніст" на біс. Не обійдеться і без сюрпризів.

Хореографія, світлове шоу, висококласні трюки, сучасні постановки, ментальні експерименти і неперевершений гумор в стилі Stand Up!

Завдяки інтерактиву, глядачі повірять в чарівництво і є учасниками самого шоу. У програмі "Magic-Show Ілюзіоніст" ви побачите: зникнення людей, читання думок, небезпечні фокуси, романтичні міражі, левітація предметів, ексклюзивні трюки з картами, гарячі предмети і фокуси з грошима. А також, легендарний номер самого Гаррі Гудіні - "Звільнення з скрині"! Гучний номер "Російська Рулетка" і зачаровує постановка "Тіні", стануть самими неймовірними і напруженими виступами, які ви бачили в своєму житті! Роман пройде крізь сталевий лист, а випадкова глядачка буде літати. Тепер ще більше чудес і дивних номерів, що б вас здивувати.

За останній рік творчості, під час шоу RomanBondarchuk, пропав один трактор, повернуто 100 айфонів, подаровано понад 1000 троянд і вгадано більше 80-ти PIN-кодів від банківських карт.

Роман є володарем безлічі призів на міжнародних фестивалях і конкурсах. Його майстерність високо оцінили на престижних майданчиках України, Італії, Хорватії, Франції, ОАЕ, Катару, Кіпру та багатьох інших країн.

Багато зірки стали учасниками його номерів: Потап і Настя, Олійник, Тамерлан і Альона, Олександр Шовковський, Олена Шоптенко, Андрій Бідняків і навіть арабський шейх.

Режисер Шоу - Світлана Митрофанова.

Виступ відбудеться 7 жовтня час уточнити у Freedom Event Hall.
Детальніше
Зображення

Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст» на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст»

Замовити та придбати електронні квитки на Роман Бондарчук «Stand Up Magic Show« Ілюзіоніст» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.