• Афіша
  • Роман Бондарчук «Століття магії»

Роман Бондарчук «Століття магії»

15.04.2018, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Найпопулярніший ілюзіоніст України RomanBondarchuk являє иллюзионное шоу Століття Магії.
 
Жанр ілюзії не стоїть на місці, а намагається йти в ногу з часом. За останні 100 років ілюзійний світ змінювався багато разів. Змінювалася мода на сценічні костюми, зовнішній вигляд реквізиту, манера подачі і багато іншого. І самі фокуси пройшли шлях від зникнення монетки в руці - до польоту людини над глядацьким залом. Але в кожен момент часу була своя "Зірка". Починаючи від Гаррі Гуддини, закінчуючи Девідом Копперфильдом (головним хедлайнером в світі ілюзій нашого часу).
 
Ось саме про це і буде нове шоу головного ілюзіоніста України RomanBondarchuk.
 
Оригінальна і сучасна подача, а так само неймовірні ілюзії зроблять це шоу, головною подією цієї весни.
 
Кожен з номерів, режисер постановник шоу Світлана Митрофанова, вирішила присвятити якогось моменту в історії магії, важливою особистості або окремому під-жанру. В кожному з них своя історія, драматургія і свою чарівність, а так само в одному з номерів ілюзіоніст піддасть ризику своє життя.
 
Разом з глядачами, ви поринете в світ самого загадкового з мистецтв - у світ фокусів та ілюзій. Низка перевтілень, зміни декорацій, приголомшливі спецефекти і запаморочливі трюки змусять вас відчути ту мить, коли все стає можливим.
 
Загадкові номери з читанням думок, фантастичні зникнення і появи, романтичний політ випадкової глядачки із залу, смертельно небезпечні номери з вогнем та багато іншого - все це грані однієї людини - ілюзіоніста RomanBondarchuk.
 
На його рахунку такі трюки як зникнення 20 тонного екскаватора на стадіоні Олімпійський, водіння авто в сліпу на підземному паркінгу і багато іншого. Учасниками його номерів були Потап і Настя, Олійник, Тамерлан і Альона, Олександр Шовковський, Олена Шоптенко, Андрій Бідняків і навіть арабський шейх.
 
Відмінне почуття гумору і унікальна харизма дозволяють Роману легко знаходити спільну мову з аудиторією будь-якого віку, в якій би країні не відбувалося виступ. Тим більше, що в цьому йому добре допомагає вміння читати думки. Подейкують, що йому підвладні навіть банківські таємниці.
 
RomanBondarchuk є володарем безлічі призів на міжнародних фестивалях і конкурсах. Його майстерність високо оцінили на престижних майданчиках України, Італії, Хорватії, Нідерландів, Франції, ОАЕ, Катару, Кіпру та багатьох інших країн.
 
А щоб все це побачити - треба лише купити квитки для всієї родини і присвятити час головному иллюзионному шоу Києва цієї весни. До зустрічі в залі!
 
Шоу розраховане на дітей від 5 років. Для всієї сім'ї.
Шоу відбудеться 15 квітня 2018 в Жовтневому Палаці. Київ.
Нам буде, чим вас здивувати!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Роман Бондарчук «Століття магії»

Замовити та придбати електронні квитки на Роман Бондарчук «Століття магії» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.