• Афіша
  • Романтичне нічне шоу

Романтичне нічне шоу

27.05.2017, сб 21:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 300 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Романтичне нічне шоу в "Немо" - найкраще місце для побачення!

Стосунки між коханими людьми складаються з миттєвостей. Пропустив одне з них - позбувся чогось важливого. Як важливо підтримувати те саме відчуття, коли ви без розуму один від одного, коли твоє серце горить, ти відчуваєш його обсяг, душевну насолоду і теплоту...

Відвідування нічного шоу в "Немо" - одна з таких миттєвостей, це рецепт романтичного настрою: атмосфера, люди і пристрасть.

Відвідайте романтичне шоу в дельфінарії "Немо" - і у вас буде запаморочливе настрій.

Причини, чому шоу вам сподобається:
Незвичайні артисти. Ритмічні танці від дельфінів, запаморочливі стрибки в повітрі, "пустотливий" малюк - морський левеня - хто може подарувати емоції яскравіше і сильніше?

Романтика - означає задоволення для двох. Навіть при повному залі у вас буде відчуття, що тут ви тільки вдвох. Напівтемрява і унікальне світлове шоу - ось рецепт романтичного настрою.
 
Гарантія гарного настрою. Шоу оцінили досвідчені в подібних заходах артисти. У числі відвідали дельфінарій Віталій Козловський, Ольга Сумська, Кирило Андрєєв (група "Иванушки International"), Коля Серга, Стас Костюшкін (група "Чай вдвоем") і багато інших. Всі вони в захваті від наших артистів і шоу. Ви зможете випробувати такі ж емоції.

Програма складена так, що ви на всьому її протязі перебуваєте в приємному порушення і не можете відвести очей. Динамічні номери змінюються повільними і мелодійними. Шоу "тримає" до кінця, як цікавий роман або захоплюючий фільм.

У програмі дивного шоу:
- фіналісти шоу "Україна має талант"
- повітряні гімнасти
- акробатичні і танцювальні номери
- екстремальне вогняне та лазерне шоу
- і, звичайно ж, морські тварини!
 
Шоу закінчується так, що ви встигнете доїхати в будь-який кінець Києва на метро або маршрутному таксі. Крім того, біля дельфінарію завжди є кілька чергових таксі. До і після шоу ви можете випити кави в барі.
Замовити квитки можна прямо на сайті. Це займе не більше 2 хвилин.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Романтичне нічне шоу

Замовити та придбати електронні квитки на Романтичне нічне шоу можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.