• Афіша
  • «Ромео і Джульєтта» від театру «FlamencoLive»

«Ромео і Джульєтта» від театру «FlamencoLive»

10.11.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 850 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Театр національного танцю Іспанії "FlamencoLive".
З програмою: "Ромео і Джульєтта".
Історія кохання, розказана мовою танцю.

Чарівний світ іспанського фламенко... Музика підборів і кастаньєт, чарівні рухи рук, помахи віяла...

Артисти "FlamencoLive" перенесуть Вас на узбережжі спекотної Андалусії!

FlamencoLive - це унікальний арт-проект, який об'єднав в собі професійних артистів міжнародного рівня, виконують живе, органічне і щире іспанське фламенко.

Колектив увібрав в себе найкращих танцюристів, гітаристів, кантаоров (вокалістів) та перкусіоністів, які присвячують своє життя тому, що називається "puroflamenco" - чисте справжнє фламенко у всьому його різноманітті! Всі учасники колективу багаторазові лауреати міжнародних конкурсів, серед яких такі як "VivaEspaña". Провідний танцюрист колективу - ElTebi, виступав на сценах іспанських театрів і "таблао", в числі яких, знамените "CasaPatas" в Мадриді!
Для найдосвідченіших глядачів артисти національного театру танцю Іспанії "FlamencoLive" підготували нову унікальну програму "Легенда про Ромео і Джульєтту" в стилі фламенко.

Це абсолютно нова, несподівана трактування знаменитої повісті Шекспіра, де легендарна історія про кохання, розказана мовою пристрасного іспанського танцю.
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «Ромео і Джульєтта» від театру «FlamencoLive»

Замовити та придбати електронні квитки на «Ромео і Джульєтта» від театру «FlamencoLive» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.