Різдвяний мюзикл

03.01.2018, ср 19:00
ще 2 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
50 - 400 грн
Категорія:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Мюзикл з самого Бродвею! Шикарне театральне дійство під керівництвом геніального Річарда Монтеза - режисера, чиї постановки побачили вже в 82 країнах світу, і тепер до них приєднається і український глядач.

Мюзикл тільки три дні в Києві. Але враження після нього залишаться ще надовго.

Американський різдвяний мюзикл. Історія про справжнє кохання. Цінності та істини, які вічні. Можна по-різному описувати те, що ви побачите на сцені, головне - ви отримаєте колосальне задоволення від перегляду.

Щодня ми стикаємося з цілим списком завдань, який постійно оновлюється і, здається, що турботам немає ні кінця-краю. Хвороби, борги, проблеми з близькими. Світ диктує свій ритм і свої правила. Напередодні Різдва пропонуємо вам зануритися в атмосферу добра. Згадати, що і хто стоїть за цим святом. Відчути силу любові і радості. Насолодитися якісним театральним продуктом світового рівня.

Яскраві костюми, захоплююча музика, хореографія та спецефекти. Захоплююча гра акторів. Все це і не лише чекає на вас з 3 по 5 січня.

Приходьте на мюзикл, а потім скуштуйте смачний імбирний чай. На території також буде цілий різдвяне містечко! Каруселі, каток, розважальні зони. Це Різдво запам'ятається надовго!
Детальніше

Різдвяний мюзикл на інші дати (всього: 2)

Придбати квитки на Різдвяний мюзикл

Замовити та придбати електронні квитки на Різдвяний мюзикл можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.