Різдвяний мюзикл

03.01.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
50 - 400 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Мюзикл з самого Бродвею! Шикарне театральне дійство під керівництвом геніального Річарда Монтеза - режисера, чиї постановки побачили вже в 82 країнах світу, і тепер до них приєднається і український глядач.

Мюзикл тільки три дні в Києві. Але враження після нього залишаться ще надовго.

Американський різдвяний мюзикл. Історія про справжнє кохання. Цінності та істини, які вічні. Можна по-різному описувати те, що ви побачите на сцені, головне - ви отримаєте колосальне задоволення від перегляду.

Щодня ми стикаємося з цілим списком завдань, який постійно оновлюється і, здається, що турботам немає ні кінця-краю. Хвороби, борги, проблеми з близькими. Світ диктує свій ритм і свої правила. Напередодні Різдва пропонуємо вам зануритися в атмосферу добра. Згадати, що і хто стоїть за цим святом. Відчути силу любові і радості. Насолодитися якісним театральним продуктом світового рівня.

Яскраві костюми, захоплююча музика, хореографія та спецефекти. Захоплююча гра акторів. Все це і не лише чекає на вас з 3 по 5 січня.

Приходьте на мюзикл, а потім скуштуйте смачний імбирний чай. На території також буде цілий різдвяне містечко! Каруселі, каток, розважальні зони. Це Різдво запам'ятається надовго!
Детальніше

Придбати квитки на Різдвяний мюзикл

Замовити та придбати електронні квитки на Різдвяний мюзикл можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.