Найкращий день

03.01.2020, пт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Найкращий день класична комедія положень в сучасному прочитанні.

Сюжет п'єси хвацько закручується з першої сцени. Французький медіа-магнат, мільйонер і любитель гарного життя одного разу вранці він виявляє в своєму будинку злодія, який з'явився з щиросердним зізнанням. Але цього мало: він виявляється нареченим засидевшейся в наречених дочки магната, дівчата без комплексів, але з хорошим апетитом. Магнат здивований, збентежений і, в той же час, радий раптово з'явився потенційного зятя з саквояжем повним банкнот. І все б добре, але, схоже, вони говорять про різних дівчат. А що саквояж? Про! У цього аксесуара в п'єсі своя особлива роль. І так весь день будинок мільйонера, медіа-магната Барньє то і справа стрясають бурі емоцій, накривають цунамі почуттів, і в цьому вирі дуже непросто втриматися в рамках пристойності. Особливо, якщо в твоїх шафах повно "скелетів" у вигляді помилок минулого і вони постійно намагаються вибратися назовні. Герой вже сам починає плутатися в тому, скільки ж у нього грошей, дітей і саквояжів. Розплутати ситуацію, розкрити всі сімейні таємниці і "розставити всіх по місцях" допомагають і заважають магнату всюдисуща покоївка, ненаситна жіночка і навіть особистий кинезо-терапевт. І все це в один день! Один божевільний день з життя мільйонера стане найкращим днем!

Автор п'єси - Тамара Каганович. Сміливі ідеї режисера-постановника вистави Олександра Самусенка втілять у життя зірки київської та одеської сцени.
- У головній ролі французького мільйонера з непростою долею виступить актор театру і кіно Олексій Агопьян, добре відомий публіці за участі в таких проектах як "Маски-шоу" і "Каламбур". За законами антрепризи його ближньої та дальньої ріднею на сцені стануть одеські актриси:
- Заслужена артистка України - Ірина Охотниченко,
- Олена Головіна - актриса Одеського Українського театру ім. Ст. Василько
- Ірина Гатун - актриса Київського театру "Чорний квадрат", учасниця Ліги сміху, актриса серіалу "Країна У",
- Аліна Катречко - актриса Одеського Українського театру ім. Ст. Василько,
- В такому "квітнику" головному героєві п'єси буде непросто зберегти спокій і тверезість думок. На допомогу до нього прийдуть шоумен Володимир Шумки, актор Київського театру "Чорний квадрат", тричі переможець шоу "Розсміши коміка" та
- Учасник Імпровізаційних шоу на ТБ і актор Одеського Українського театру ім. Ст. Василько - Олександр Самусенко.
 

Детальніше

Придбати квитки на Найкращий день

Замовити та придбати електронні квитки на Найкращий день можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.