Santa Muerte

20.07.2019, сб 18:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 250 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Дай життя на нічному карнавалі Santa Muerte в Києві!

У п'ятницю 19 липня 2019 року стартує розбурхує подія цього літа - нічний карнавал Santa Muerte від команди Ulichnaya eda. Фестиваль пройде в Києві з 19 по 20 липня на Арт-завод Платформа. Головним компонентом фестивалю буде мексиканська вулична їжа. Звичайно, не обійдеться і без гарячої сеньйори Маргарити за найкращими рецептами. А той, хто віддає перевагу задоволення в чистому вигляді, зможе поласувати справжньою мексиканської текілою. Головною ж родзинкою вечора стане сама Свята Смерть, адже мексиканці влаштовують Santa Muerte карнавал саме на честь смерті. Однак, не для того, щоб сумувати, а щоб осунуться в справжнє свято. Гостей чекають запальні танці і веселощі до ранку. Для того, щоб відчути себе як в Мексиці, потрібно лише купити квиток в Києві. Можна замовити квиток онлайн або з доставкою. У будь-якому випадку, незабутні враження вам гарантовані!

Традиційні мексиканські страви:
- Фахітос
- Начос
- Буріто
- Тако
- Чилі кон карне
- Кесаділья
- Тартилья
- Сальса
- Сангріта
- Гуакамоле.

Що таке Санта Муэрте?

Дослівно Santa Muerte перекладається як Свята Смерть. Культ смерті виник в Мексиці. як суміш традицій католицизму і традиційних вірувань індіанців племен Майя та Ацтеки. Його прихильники вважають, що святий, що уособлює смерть, здатна чути молитви і виконувати бажання. Зображують Смерть у вигляді кістлявої жінки в квітчастій сукні. Тому кращим нарядом для дівчат на карнавалі буде традиційний образ, як на День Мертвих. Щоб надихнутися, варто подивитися мультфільм Коко. До речі, в якості пожертви ця свята приймає текілу, сигари і шоколад. Ось це по-нашому, це по-мексиканськи!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Santa Muerte

Замовити та придбати електронні квитки на Santa Muerte можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.