Sax у великому місті

11.11.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 300 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Багато саксу не буває: голлівудський композитор у Киеві диригуватиме Ukrainian Saxophone Ensemble! 11 листопада 2017 року на сцені Будинку Архітектора.

"Sax у великому місті" - концерт унікального колективу Ukrainian Saxophone Ensemble - під керівництвом диригента Романа Занте(Франція). У складі ансамблю - більш як дюжина уславлених саксофоністів з Одеси, Вінниці, Рівного, Хмельницького, Житомира, Умані, Запоріжжя, Києва. Ідея виступу належить вінницькому саксофоністу і організатору Міжнародного фестивалю саксофонної музики ім. Адольфа Сакса Євгену Попелю. На минулому фестивалі у Вінниці він зібрав цілий оркестр саксофоністів під приводом професора саксофону Королівської консерваторії Брюсселю Алана Крепена.
 
Дивувати і вражати - девіз ансамблю, адже на перший концерт у Вінницю він запросили французького композитора, саксофоніста і диригента Романа Занте.

Роман Занте (Франція) - автор концертного репертуару і музики до кінофільмів. Диригент Королівського Музичного об’єднання міста Обанж, Бельгія. Номінований за кращу музику до Hollywood Music. А написана ним п’єса "Фантазія на японську пісню" увійшла до обов’язкоої програми міжнародного конкурсу саксофоністів Golden Saxophone-2017 у Києві.
 
Шановні поціновувачи чуда на ім’я Саксофон! Для Вас у цей вечір прозвучать всесвітньо відомі твори, такі, як "Лускунчик" П.І.Чайковського чи "Лібертанго" А.П’яццоли, музиканти презентують свою версію легендарного твору "Танець із саблями" Арама Хачатуряна, який був написаний у 1941 році для фінальної сцени балету "Гаянє" та інші прекрасні творіння, на 12-ти саксофонах 5-ти видів! Навряд чи Ви чули, наприклад, С.Рахманінова у такому складі!

Запрошуємо на унікальну подію! Друзі, цей вечір - один з тих, які залишаються у памяті теплим спогадом... чекаємо Вас!

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Sax у великому місті

Замовити та придбати електронні квитки на Sax у великому місті можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.