СБПЧ

14.05.2017, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
250 - 250 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
«Найбільше Просте Число» в Києві 14 травня 2017 року на сцені клубу «Sentrum».

Вони повертаються! Яскраве явище в сучасній російській музиці, група «Найбільше Просте Число», знову відвідає Київ, щоб познайомити нас зі своїм новим EP «Викину голову - нехай думає серце!»

«Найбільше Просте Число» - неординарне явище, особливий колектив, створений у Санкт-Петербурзі в 2007 році Кирилом Івановим і групою «Ялинкові Іграшки».

Хлопці відомі своєю непередбачуваністю: визначити їх стиль надзвичайно важко, адже в піснях СБПЧ майстерно поєднуються електроніка, інді-поп і IDM. Від альбому до альбому змінюється склад колективу (СБПЧ встигли побувати і оркестром, і рок-групою), звучання, порушувалися теми. А живі виступи і зовсім неповторні: для кожного міста, кожного шоу Кирило Іванов та Ілля Барамия майстерно знаходять своє вирішення, особливий візуальний підхід, який до глибини душі зворушує глядача.

Новий міні-альбом «Викину голову - нехай думає серце!» обіцяє бути ще більш бадьорим, ще африканистей. Загалом, таким, щоб змусити стерти кросівки до дірок і стиснутися в кулак серце. Традиційно, кожна пісня - цілий світ, барвиста поезія, яка залишає в голові яскраві картинки і дає відповіді на багато питань.
 
Так що саме час дістати зручне взуття, гарний одяг і відправиться на зустріч сміливим музичним емоціям, адже кожен візит СБПЧ в Київ - справжнє свято!
 
Побачимося 14 травня в Sentrum, столичний модник! І пам'ятай, завжди думай серцем, викинь голову!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на СБПЧ

Замовити та придбати електронні квитки на СБПЧ можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.