Scorpions. Crazy World Tour

11.11.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
690 - 2490 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Scorpions - Crazy World Tour. 11 листопада 2017 року на сцені Палацу Спорту.

Одна з найулюбленіших у світі рок-груп повертається в Україну! Відсвяткувавши 50-річний ювілей тривалим туром, Scorpions не збираються зупинятися, а, значить, українські фанати знову зможуть почути живцем «Wind Of Change», «Rock You Like a Hurricane» та інші нетлінні хіти ганноверського колективу.

Концерт в рамках світового турне пройде в Києві 11 листопада у Палаці Спорту.

Scorpions не потребують представлення: з моменту підстави в 1965 році німецька група продала більше 100 млн. пластинок і відіграла більше 5000 концертів в 80 країнах світу. Як і німецька збірна з футболу, колектив, заснований Клаусом Майне, Рудольфом Шенкером і Матіасом Ябсом є символом якості, стабільності й напрочуд красивої гри. І, незважаючи на роки, той драйв і енергія, з якою вони виступають на сцені, нікуди не зникли.

Нинішній тур носить назву альбому «Crazy World», виданого Scorpions у 1990-му році. Ця платівка стала однією з найуспішніших в дискографії колективу - через п'ять років їй було присвоєно мультиплатиновий статус, а її продажі перевищили 5 млн. примірників. Такі пісні як «Send Me an Angel» і «Wind Of Change» назавжди оселилися в її концертних сет-листах.

«Коли ми випустили альбом «Crazy World» наприкінці холодної війни і вирушили в тур, світ був справді божевільним - але в повітрі відчувалася надія на більш спокійне майбутнє, - згадує Клаус Майне, - Тепер, 26 років потому, світ стає більш божевільним з кожним днем. Після стількох років, мені здається, що «Crazy World» - це гарне гасло для нашого нового світового турне. І ми з нетерпінням чекаємо нашої зустрічі з вами!»
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Scorpions. Crazy World Tour

Замовити та придбати електронні квитки на Scorpions. Crazy World Tour можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.