• Афіша
  • Секрети жіночого успіху

Секрети жіночого успіху

07.07.2018, сб 10:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
1790 - 2190 грн
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
"Секрети жіночого успіху" - головне жіноче захід весни і літа 2018 року. Організовано спеціально для жінок і дівчат, які хочуть якісно покращити найважливіші сфери життя, такі як: особисті відносини, зовнішній вигляд, власний імідж, вдале заміжжя, красиве життя чи знайти ідеального чоловіка.

Вся інформація може відразу ж застосовуватися в житті, так як спікери ґрунтуються на своєму життєвому досвіді і реальних кейсах. Цей безпрецедентний івент зібрав неабияких успішних реальних спікерів, які розкриють секрети жіночого успіху.

Влада Євсєєва - автор проекту "Леді на мільйон", куди входить радіопрограма, однойменна книга, відео-класи та серія авторських семінарів, телеведуча, ведуча офіційних церемоній і світських заходів, бізнес-леді.

Ірина Марчук - талановитий український дизайнер, володар премії "Людина 2016 Року" в номінації "Нова генерація". Підтверджує статус нашої країни на міжнародних тижнях моди. Нагороджена "Золотим знаком якості товарів і послуг" та орденом Доблесті за активну соціальну діяльність.

Олександр Тучинский - відомий промоутер, бізнесмен, видавець відомого глянсового журналу "Завидні Наречені", генеральний директор event-компанії "Tucha Company", яка нагороджувалася преміями № 1, як абсолютний лідер серед промоутерських компаній України за вищий рівень організації та вагомий внесок у розвиток сфери розваг.

Для повноти свята ми розіграємо дуже цікаві цінні призи, які нікого не залишать байдужими.
Головний приз - поїздка на двох в Дубаї.

Кількість місць на захід обмежена, купуйте квитки прямо зараз!

Секрети жіночого успіху.
Програма заходу:
10:00 Реєстрація учасників.
10:45 Відкриття, вступне слово організаторів.
11:00 Блок Алекса Тучинської. Тема: красиве життя, шоу бізнес.
12:10 Блок Влади Євсєєвою. Тема: Впевненість, імідж.
13:20 Обідню перерву.
15:40 Блок Ірини Марчук. Тема: зовнішній вигляд, хобі, бізнес.
16:40 Кофебрейк .
17:40 Показ суконь Ірини Марчук.
18:40 Розіграш цінних подарунків.
19:20 Закриття заходу.
 
Місце проведення: готель Хілтон.
7 липня 2018. 10:00
Детальніше

Придбати квитки на Секрети жіночого успіху

Замовити та придбати електронні квитки на Секрети жіночого успіху можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.